Pašok su manim

Technika: Aliejus - drobė
Dydis: 130x50 cm
915,00 €

Mokėkite iš karto, arba 4 įmokas po 228,75 €

Su mokesčiais
Rekomenduoja laimingi klientai
Kainos siūlymas
Paprašyti daugiau kūrinio nuotraukų

Pristatymas

Lietuvoje paveikslus atveža kurjerių kompanija ir tai užtrunka 2-3 darbo dienas po išsiuntimo. Jeigu reikia paveikslo greičiau, susisiekite su mumis - rasime greitesnį sprendimą! Jeigu nenorite mokėti už siuntimą, paveikslus galite atsiimti mūsų galerijose Kaune arba Vilniuje.

Meno kūriniai yra vienetiniai, todėl būtinai prieš atvykdami pasiskambinkite ir įsitikinkite, kad jūsų užsakymas paruoštas.

Jeigu siunčiate paveikslą ne į Europos Sąjungą, Jūsų valstybė gali priskaičiuoti papildomą importo mokestį. Tokiu atveju, už importo mokesčio susimokėjimą yra atsakingas gavėjas.

Grąžinimas

Taip, paveikslus grąžinti galima! Mūsų pagrindinis tikslas - padėti surasti Jums tą vienintelį meno kūrinį, kuris tikrai patinka ir tinka - juk tai yra daiktas, kuris puoš namus ilgą laiką, o galiausiai bus perduodamas ir ateities kartoms.

Nors pagal įstatymą meno kūrinių grąžinti negalima (tam reikalingas pardavėjo sutikimas), nesijaudinkite - jei suabejojote praėjus ne daugiau negu 30 dienų nuo meno kūrinio įsigyjimo datos, susisiekite su mumis - priimsime kūrinį atgal ir grąžinsime pinigus arba pasiūlysime išsirinkti kitą iš mūsų meno platformos!

Grafikas ir kūrybinių veiklų organizatorius Marius Mindaugas Danys (1961 – 2015) buvo kiek ryški, tiek ir kontraversiška Lietuvos meno lauko asmenybė. Jo atvirumas gyvosios  tikrovės  pulsui, nerimastingas būdas, dinamiškas temperamentas persmelkia visą kūrybą. Marius Danys dirbo įvairiomis technikomis (mecotinta, litografija, lino raižiniai, pastelės, skaitmeninė spauda, piešiniai, aliejinė tapyba). Kūriniuose atsiveria siautulingas ir lyriškas pasaulis, kuriam nėra ribų: dangaus ir žemės sferos generuoja viena kitą, iš augalų sėklų randasi planetos, spalvas ir erdves, sakytum, susieja meilė ir kova. Danio darbai sukomponuoti intuityviai, naudojant visą moderniosios dailės (grafikos ir tapybos) priemonių arsenalą, bet nesilaikant įprastinių taisyklių. Laisvė ir spontaniškumas išskiria Mariaus Danio grafiką jo kartos dailininkų kūrybos kontekste. 

Dailėtyrininkė dr. prof. Aleksandra Aleksandravičiūtė