Šurmulys

Technika: Aliejus - drobė
Dydis: 70x60 cm
374,00 €
Su mokesčiais
Rekomenduoja laimingi klientai
Kainos siūlymas
Paprašyti daugiau kūrinio nuotraukų

Aprašymas

Kūrinio ID - 49007

Pristatymas

Lietuvoje paveikslus atveža kurjerių kompanija ir tai užtrunka 2-3 darbo dienas po išsiuntimo. Jeigu reikia paveikslo greičiau, susisiekite su mumis - rasime greitesnį sprendimą! Jeigu nenorite mokėti už siuntimą, paveikslus galite atsiimti mūsų galerijose Kaune arba Vilniuje.

Meno kūriniai yra vienetiniai, todėl būtinai prieš atvykdami pasiskambinkite ir įsitikinkite, kad jūsų užsakymas paruoštas.

Jeigu siunčiate paveikslą ne į Europos Sąjungą, Jūsų valstybė gali priskaičiuoti papildomą importo mokestį. Tokiu atveju, už importo mokesčio susimokėjimą yra atsakingas gavėjas.

Grąžinimas

Taip, paveikslus grąžinti galima! Mūsų pagrindinis tikslas - padėti surasti Jums tą vienintelį meno kūrinį, kuris tikrai patinka ir tinka - juk tai yra daiktas, kuris puoš namus ilgą laiką, o galiausiai bus perduodamas ir ateities kartoms.

Nors pagal įstatymą meno kūrinių grąžinti negalima (tam reikalingas pardavėjo sutikimas), nesijaudinkite - jei suabejojote praėjus ne daugiau negu 30 dienų nuo meno kūrinio įsigyjimo datos, susisiekite su mumis - priimsime kūrinį atgal ir grąžinsime pinigus arba pasiūlysime išsirinkti kitą iš mūsų meno platformos!

Kūrinys interjere
Mastelis:

1cm = 14,5cm

Pakeisti paveikslo dydį
Pakeisti kambarį
Įkelti savo kambarį
Pagalba
Autorius

 Kiek save pamena, Lina mėgo piešti. Nuo vaikystės matė tapantį tėtį. Labai smalsu buvo stebėti kaip baltoje drobėje ryškėja vaizdas. Tie prisiminimai padėjo apsispręsti renkantis profesiją. Baigė Kauno taikomosios dailės mokyklą, vėliau studijas tęsė Vytauto Didžiojo universitete, menų fakultete. Dirba parodų kuratore, todėl darbas persipina su pomėgiu tapyti. Nuo 2008 m. aktyviai dalyvauja tapybos pleneruose, parodose,  nuo 2015 m.  tarptautinėse parodose bei pleneruose. 

Linos kūriniuose, atrodo, skleidžiasi, sprogsta ir veržiasi nauji pasauliai, atsiveria naujos visatos. Viskas čia nuolatiniame vyksme, sukasi, burbuliuoja, arba slenka iš lėto, bet niekas nestovi vietoje. Retkarčiais juose iškyla pažįstama detalė ir vėl pranyksta. Lyg sapne, lyg meditatyviai paleistose mintyse, kur nebevaldome situacijos, o plaukiame nešami galingos būties srovės.

    ,, ....tapydama atrandu kitą pasaulį, kitokią save, naujus potyrius ir emocijas. Gera pabėgti nuo realybės ir panirti į vaizduotės, spalvų ir pojūčių gelmes, atsirasti ten, kur susikerta tai kas realu ir ko negalima paliesti ranka....“