Dievų miškas

Technika: Aliejus - drobė
Dydis: 120x80 cm
680,00 €

Mokėkite iš karto, arba 4 įmokas po 170,00 €

Su mokesčiais
Paruoštas kabinti ant sienos
Rekomenduoja laimingi klientai
Kainos siūlymas
Paprašyti daugiau kūrinio nuotraukų

Aprašymas

Kūrinio ID - 47609

Pristatymas

Lietuvoje paveikslus atveža kurjerių kompanija ir tai užtrunka 2-5 darbo dienas. Jeigu reikia paveikslo greičiau, susisiekite su mumis - rasime greitesnį sprendimą! Jeigu nenorite mokėti už siuntimą, paveikslus galite atsiimti mūsų galerijose Kaune arba Vilniuje.

Meno kūriniai yra vienetiniai, todėl būtinai prieš atvykdami pasiskambinkite ir įsitikinkite, kad jūsų užsakymas paruoštas.

Jeigu siunčiate paveikslą ne į Europos Sąjungą, Jūsų valstybė gali priskaičiuoti papildomą importo mokestį. Tokiu atveju, už importo mokesčio susimokėjimą yra atsakingas gavėjas.

Grąžinimas

Taip, paveikslus grąžinti galima! Mūsų pagrindinis tikslas - padėti surasti Jums tą vienintelį meno kūrinį, kuris tikrai patinka ir tinka - juk tai yra daiktas, kuris puoš namus ilgą laiką, o galiausiai bus perduodamas ir ateities kartoms.

Nors pagal įstatymą meno kūrinių grąžinti negalima (tam reikalingas pardavėjo sutikimas), nesijaudinkite - jei suabejojote praėjus ne daugiau negu 30 dienų nuo meno kūrinio įsigyjimo datos, susisiekite su mumis - priimsime kūrinį atgal ir grąžinsime pinigus arba pasiūlysime išsirinkti kitą iš mūsų meno platformos!

Kūrinys interjere
Mastelis:

1cm = 14,5cm

Pakeisti paveikslo dydį
Pakeisti kambarį
Įkelti savo kambarį
Pagalba
Autorius
Esu Aistija Sokolova.
Tapydama ne tik stebiuosi kokie gajūs yra fizikos dėsniai, bet ir stačia galva neriu į gelmę spalvų bei tonų, kuriuose save randu kaskart vis panašesnę į rezultatą ant drobės.
Domiuosi ir tapau tikėjimo, vilties, etno, žmogaus teisių, psichinės sveikatos temomis. Manau, kad tapyba, kaip meno forma privalo šokiruoti, jaudinti, informuoti, skleisti matomumą, ugdyti dvasią žiūrovui bei priartinti patį kūrėją prie temų, kurios visuomenėje iki šiol lieka dėmesio centro šešėlyje.
Be abejo tikiu, jog MENAS IŠGELBĖS PASAULĮ, o mes, jauni kūrėjai, tapsime labiau matomi ir išgirsti!