Iš ciklo "Miško takais" Vieversynė

Technika: Spauda ant drobės, eksperimentinė tapyba
Dydis: 80x60 cm
446,00 €

Mokėkite iš karto, arba 4 įmokas po 111,50 €

Su mokesčiais
Rekomenduoja laimingi klientai
Kainos siūlymas
Paprašyti daugiau kūrinio nuotraukų

Aprašymas

Kūrinio ID - 46910

Pristatymas

Lietuvoje paveikslus atveža kurjerių kompanija ir tai užtrunka 2-5 darbo dienas. Jeigu reikia paveikslo greičiau, susisiekite su mumis - rasime greitesnį sprendimą! Jeigu nenorite mokėti už siuntimą, paveikslus galite atsiimti mūsų galerijose Kaune arba Vilniuje.

Meno kūriniai yra vienetiniai, todėl būtinai prieš atvykdami pasiskambinkite ir įsitikinkite, kad jūsų užsakymas paruoštas.

Jeigu siunčiate paveikslą ne į Europos Sąjungą, Jūsų valstybė gali priskaičiuoti papildomą importo mokestį. Tokiu atveju, už importo mokesčio susimokėjimą yra atsakingas gavėjas.

Grąžinimas

Taip, paveikslus grąžinti galima! Mūsų pagrindinis tikslas - padėti surasti Jums tą vienintelį meno kūrinį, kuris tikrai patinka ir tinka - juk tai yra daiktas, kuris puoš namus ilgą laiką, o galiausiai bus perduodamas ir ateities kartoms.

Nors pagal įstatymą meno kūrinių grąžinti negalima (tam reikalingas pardavėjo sutikimas), nesijaudinkite - jei suabejojote praėjus ne daugiau negu 30 dienų nuo meno kūrinio įsigyjimo datos, susisiekite su mumis - priimsime kūrinį atgal ir grąžinsime pinigus arba pasiūlysime išsirinkti kitą iš mūsų meno platformos!

Kūrinys interjere
Mastelis:

1cm = 14,5cm

Pakeisti paveikslo dydį
Pakeisti kambarį
Įkelti savo kambarį
Pagalba

Gabrielė Kuizinaitė yra meno kritikė ir vizualaus meno kūrėja, gyvena ir Kaune, Lietuvoje. 2003 metais ji baigė Vytauto Didžiojo universitetą, Menų institutą, įgijo menotyros bakalauro laipsnį. Nuo tada pradėjo domėtis fotografijos menu. 

2005-2007 metais studijavo Vilniaus Dailės akademijoje, UNESCO katedroje, įgijo magistro laipsnį kultūros vadybos ir administravimo srityje. 

Nuo 2008 metų, ji yra Lietuvos fotomenininkų sąjungos, Kauno skyriaus narė, suteiktas Meno Kūrėjo statusas. 

Savo žinias tobulino Graikijoje, Vokietijoje ir Rumunijoje. 

Nuo 2020 metų ji yra Thinkdesigners art studio, Indijoje, narė, Zervas art gallery Graikijoje narė ir nuo 2022 metų International art caravan ženklo ambasadorė, Prancūzijoje ir Pakistane. Taip pat "Balso" profesionalių menininkų asociacijos tarybos narė Niujorke. 

Yra parašiusi apie 150 straipsnių, surengusi apie 150 Lietuvos ir užsienio menininkų parodų Lietuvoje ir užsienyje. Savo kūrybos darbų parodas rengia nuo 2020 metų, ji yra surengusi 4 personalines parodas ir dalyvusi 60-yje tarptautinių kolektyvinių parodų Lietuvoje ir užsienyje.

Autorius turi oficialų Meno Kūrėjo statusą, kurį suteikia Lietuvos Kultūros Ministerija

Autorius turi oficialų Meno Kūrėjo statusą, kurį suteikia Lietuvos Kultūros Ministerija