Principium_N01

Technika: Mišri technika - popierius
Dydis: 61x43 cm
194,00 €
Su mokesčiais
Rekomenduoja laimingi klientai
Kainos siūlymas
Paprašyti daugiau kūrinio nuotraukų

Aprašymas

Kūrinio ID - 38833

Pristatymas

Lietuvoje paveikslus atveža kurjerių kompanija ir tai užtrunka 2-5 darbo dienas. Jeigu reikia paveikslo greičiau, susisiekite su mumis - rasime greitesnį sprendimą! Jeigu nenorite mokėti už siuntimą, paveikslus galite atsiimti mūsų galerijose Kaune arba Vilniuje.

Meno kūriniai yra vienetiniai, todėl būtinai prieš atvykdami pasiskambinkite ir įsitikinkite, kad jūsų užsakymas paruoštas.

Jeigu siunčiate paveikslą ne į Europos Sąjungą, Jūsų valstybė gali priskaičiuoti papildomą importo mokestį. Tokiu atveju, už importo mokesčio susimokėjimą yra atsakingas gavėjas.

Grąžinimas

Taip, paveikslus grąžinti galima! Mūsų pagrindinis tikslas - padėti surasti Jums tą vienintelį meno kūrinį, kuris tikrai patinka ir tinka - juk tai yra daiktas, kuris puoš namus ilgą laiką, o galiausiai bus perduodamas ir ateities kartoms.

Nors pagal įstatymą meno kūrinių grąžinti negalima (tam reikalingas pardavėjo sutikimas), nesijaudinkite - jei suabejojote praėjus ne daugiau negu 30 dienų nuo meno kūrinio įsigyjimo datos, susisiekite su mumis - priimsime kūrinį atgal ir grąžinsime pinigus arba pasiūlysime išsirinkti kitą iš mūsų meno platformos!

Autorius

Lietuvos Dailininkų sąjungos (LDS), Lietuvos Dizaino asocijacijos (LDA), Lietuvos Kampanologų draugijos narys

Ovidijaus Talijūno tapyba kupina Japoniškos kaligrafijos aidų: subtilios linijos, suvaldyta kompozicija, apsiribojimas keliomis spalvomis. Dalyje kūrinių autorius naudoja juodą spalvą ir įterpia pastelinius plotus, taip sukurdamas vitražo įspūdį. Ima atrodyti, kad iš paveikslo gilumos sklinda šviesa, besiskverbianti pro spalvoto stiklo sluoksnį. 

Dailininko kūriniai – šiuolaikiškai interpretuota tradicija. Paveiksluose iššaukiama archajiška dvasia – amuletai, nežinomos kalbos hieroglifai. Autorius akcentuoja rašto, kalbos estetiką – jo paveiksluose aptiksime ir Brailio rašto nuotrupų, ir žurnalų iškarpų. Nors tai – abstraktus menas, jis stipriai asociatyvus, žadinantis vaizduotę, brėžiantis interpretacijų gaires. Kūriniuose medžiagiškumas atrodo kone apčiuopiamas – vienur stebime masyvią, monumentalią formą, kitur – lengvas, vėjo plaikstomas potėpio viksvas. 

Menininkas naudoja labai įvairius dažus, tušą, šilkografiją, jungia juos, kuria koliažus ir išgauna neįprastus efektus, tekstūras. Darbai pasižymi tiek meistriškumu, tiek ir jausmo, intuicijos autentika.

Menotyrininkė Austėja Mikuckytė-Mateikienė

 Autorius yra Lietuvos Dailininkų Sąjungos narys

Autorius yra Lietuvos Dailininkų Sąjungos narys