Empty space

Technika: Akrilas, aerozoliniai dažai, drobė
Dydis: 45x60 cm
158,00 €
Su mokesčiais
Paruoštas kabinti ant sienos
Rekomenduoja laimingi klientai
Kainos siūlymas
Paprašyti daugiau kūrinio nuotraukų

Aprašymas

Kūrinio ID - 35894

Pristatymas

Lietuvoje paveikslus atveža kurjerių kompanija ir tai užtrunka 2-5 darbo dienas. Jeigu reikia paveikslo greičiau, susisiekite su mumis - rasime greitesnį sprendimą! Jeigu nenorite mokėti už siuntimą, paveikslus galite atsiimti mūsų galerijose Kaune arba Vilniuje.

Meno kūriniai yra vienetiniai, todėl būtinai prieš atvykdami pasiskambinkite ir įsitikinkite, kad jūsų užsakymas paruoštas.

Jeigu siunčiate paveikslą ne į Europos Sąjungą, Jūsų valstybė gali priskaičiuoti papildomą importo mokestį. Tokiu atveju, už importo mokesčio susimokėjimą yra atsakingas gavėjas.

Grąžinimas

Taip, paveikslus grąžinti galima! Mūsų pagrindinis tikslas - padėti surasti Jums tą vienintelį meno kūrinį, kuris tikrai patinka ir tinka - juk tai yra daiktas, kuris puoš namus ilgą laiką, o galiausiai bus perduodamas ir ateities kartoms.

Nors pagal įstatymą meno kūrinių grąžinti negalima (tam reikalingas pardavėjo sutikimas), nesijaudinkite - jei suabejojote praėjus ne daugiau negu 30 dienų nuo meno kūrinio įsigyjimo datos, susisiekite su mumis - priimsime kūrinį atgal ir grąžinsime pinigus arba pasiūlysime išsirinkti kitą iš mūsų meno platformos!

Autorius

Vytautas Paplauskas įgijo menų bakalauro laipsnį Bormuto menų universitete (Didž. Britanija) 2011 m. Šiuo metu užsiima tapyba ir fotografija.

Menininko kūrybą galima priskirti aštraus kontūro (angl. "hard edge") tapybos tradicijai, nes kūriniams būdingos aštrių kontūrų geometrinės formos, o potėpis visiškai eliminuotas. Kūrinių siužetas minimalus, tačiau kompozicija ir koloritas - kruopščiai apgalvoti, nes siekiama kuo minimalesnėmis priemonėmis sukurti paveikios fikcinės erdvės ar abstrahuoto urbanistinio peizažo įspūdį. Tiesa, dažnai nuorodų į materialiąją tikrovę visai atsisakoma, tad svarbiausias dėmesys šiuo atveju skiriamas gerai apmąstytoms kompozicijoms, kurioms būdingas fragmentiškumas, asimetrija, dėmesys neigiamai (tuščiai) erdvei. Tokiu būdu menininkas konstruoja vaizduotę stimuliuojančius vizualius galvosūkius, kuriuos kiekvienas žiūrovas gali interpretuoti savaip.

Menininko įkvėpimo šaltiniai - modernaus meno istorija bei tiesioginės patirtys tyrinėjant miestą ir fiksuojant griežtų formų urbanistinius fragmentus. Visa tai kūrybiniame procese įgalinama pasitelkiant intuiciją ir asociatyvųjį mąstymą. O procesą koordinuojantis racionalus protas formų eksperimentus padeda suvesti į vientisą ir harmoningą visumą, kuri galiausiai materializuojasi į išjaustas ir apmąstytas geometrines kompozicijas, atliktas dažais ant drobės.