Kelio pradžia

Technika: Akrilas - drobė
Dydis: 120x100 cm
1 850,00 €

Mokėkite iš karto, arba 4 įmokas po 462,50 €

Su mokesčiais
Rekomenduoja laimingi klientai
Kainos siūlymas
Paprašyti daugiau kūrinio nuotraukų

Aprašymas

Kūrinio ID - 30918

Pristatymas

Lietuvoje paveikslus atveža kurjerių kompanija ir tai užtrunka 2-5 darbo dienas. Jeigu reikia paveikslo greičiau, susisiekite su mumis - rasime greitesnį sprendimą! Jeigu nenorite mokėti už siuntimą, paveikslus galite atsiimti mūsų galerijose Kaune arba Vilniuje.

Meno kūriniai yra vienetiniai, todėl būtinai prieš atvykdami pasiskambinkite ir įsitikinkite, kad jūsų užsakymas paruoštas.

Jeigu siunčiate paveikslą ne į Europos Sąjungą, Jūsų valstybė gali priskaičiuoti papildomą importo mokestį. Tokiu atveju, už importo mokesčio susimokėjimą yra atsakingas gavėjas.

Grąžinimas

Taip, paveikslus grąžinti galima! Mūsų pagrindinis tikslas - padėti surasti Jums tą vienintelį meno kūrinį, kuris tikrai patinka ir tinka - juk tai yra daiktas, kuris puoš namus ilgą laiką, o galiausiai bus perduodamas ir ateities kartoms.

Nors pagal įstatymą meno kūrinių grąžinti negalima (tam reikalingas pardavėjo sutikimas), nesijaudinkite - jei suabejojote praėjus ne daugiau negu 30 dienų nuo meno kūrinio įsigyjimo datos, susisiekite su mumis - priimsime kūrinį atgal ir grąžinsime pinigus arba pasiūlysime išsirinkti kitą iš mūsų meno platformos!

Kūrinys interjere
Mastelis:

1cm = 14,5cm

Pakeisti paveikslo dydį
Pakeisti kambarį
Įkelti savo kambarį
Pagalba
Autorius

Dailininkas vadovaujasi principu mažiau yra daugiau, todėl neperkrauna kūrinių spalvomis. Priešingai - naudoja vos dvi tris spalvas ir verčiau tyrinėja plačią tonų gamą, atspalvių įvairovę, kaip jie sąveikauja vienas su kitu, kaip subtiliai persidengia sluoksniai ir mažiau kontroliuojami nubėgimai. Tokia technika, ypač matant daugiau autoriaus darbų vienoje erdvėje, veikia meditatyviai ir padeda susikoncentruoti į kūrinio esmę.

Čia, kaip ir su dauguma abstrakčių kūrinių, daug padeda pavadinimas, kuris tampa stipria nuoroda, į kurią pusę žvelgdami į paveikslą turėtume kreipti savo mintis. Mums labai patinka, kad Egidijaus Dapšo tapyba yra abstrakti pačia savo esme - nagrinėjanti ne mūsų daiktinę tikrovę, o idėjas. Dažniausiai tai aktualios dabarties problemos, laiko, žmogaus būties ir prigimties klausimai. Tačiau šios sudėtingos temos menininko paveiksluose plėtojamos pozityviai, su tam tikru lengvumu - atkreipkite dėmesį, kad visuose autoriaus darbuose pro tamsesnius tonus visada prasiskverbia šviesa.

Egidijaus Dapšo paveikslus rekomenduojame šiuolaikiškiems, moderniems namams, o ypač - darbo kambariams, kur svarbu susikaupti ir išgryninti mintis.