Dažytojai

Technika: Aliejus - drobė
Dydis: 40x40 cm
500,00 €

Mokėkite iš karto, arba 4 įmokas po 125,00 €

Su mokesčiais
Rekomenduoja laimingi klientai
Kainos siūlymas
Paprašyti daugiau kūrinio nuotraukų

Aprašymas

Kūrinio ID - 41384

Pristatymas

Lietuvoje paveikslus atveža kurjerių kompanija ir tai užtrunka 2-5 darbo dienas. Jeigu reikia paveikslo greičiau, susisiekite su mumis - rasime greitesnį sprendimą! Jeigu nenorite mokėti už siuntimą, paveikslus galite atsiimti mūsų galerijose Kaune arba Vilniuje.

Meno kūriniai yra vienetiniai, todėl būtinai prieš atvykdami pasiskambinkite ir įsitikinkite, kad jūsų užsakymas paruoštas.

Jeigu siunčiate paveikslą ne į Europos Sąjungą, Jūsų valstybė gali priskaičiuoti papildomą importo mokestį. Tokiu atveju, už importo mokesčio susimokėjimą yra atsakingas gavėjas.

Grąžinimas

Taip, paveikslus grąžinti galima! Mūsų pagrindinis tikslas - padėti surasti Jums tą vienintelį meno kūrinį, kuris tikrai patinka ir tinka - juk tai yra daiktas, kuris puoš namus ilgą laiką, o galiausiai bus perduodamas ir ateities kartoms.

Nors pagal įstatymą meno kūrinių grąžinti negalima (tam reikalingas pardavėjo sutikimas), nesijaudinkite - jei suabejojote praėjus ne daugiau negu 30 dienų nuo meno kūrinio įsigyjimo datos, susisiekite su mumis - priimsime kūrinį atgal ir grąžinsime pinigus arba pasiūlysime išsirinkti kitą iš mūsų meno platformos!

Autorius

Esu Orinta Klimaitė, dermatovenerologijos rezidentė, LSMU Anatomijos instituto prozektorė, todėl mano kūrybai artima anatomija ir žmogaus kūnas.

Per šiuos studijų metus negaliu nustoti stebėtis, kaip tokiame struktūriškai tvarkingame, harmoningai dirbančiame organizme, kur kiekvienas organas turi savo funkciją, kur kiekvienas pakitimas tikslingai kompensuojamas ir palaikomas homeostazė, gali slėptis tokia nenuspėjama, neapčiuopiama, beformė, žodžiais neįvardijama žmogaus siela. 

Savo darbuose bandau parodyti, kiek kovos, kontrasto ir nežinomybės gali talpinti vienas kūnas, kuris bando surasti tikrąjį save, siekdamas atsispirti vyraujančioms ideologijoms ir visuomenės sukurtiems standartams. Išlikti savimi, nepametant savo prigimties, nebijant jausti – mano tikslas.