Prie upės skardžio

Technika: Aliejus - drobė
Dydis: 40x60 cm
194,00 €
Su mokesčiais
Rekomenduoja laimingi klientai
Kainos siūlymas
Paprašyti daugiau kūrinio nuotraukų

Aprašymas

Kūrinio ID - 27390

Pristatymas

Lietuvoje paveikslus atveža kurjerių kompanija ir tai užtrunka 2-5 darbo dienas. Jeigu reikia paveikslo greičiau, susisiekite su mumis - rasime greitesnį sprendimą! Jeigu nenorite mokėti už siuntimą, paveikslus galite atsiimti mūsų galerijose Kaune arba Vilniuje.

Meno kūriniai yra vienetiniai, todėl būtinai prieš atvykdami pasiskambinkite ir įsitikinkite, kad jūsų užsakymas paruoštas.

Jeigu siunčiate paveikslą ne į Europos Sąjungą, Jūsų valstybė gali priskaičiuoti papildomą importo mokestį. Tokiu atveju, už importo mokesčio susimokėjimą yra atsakingas gavėjas.

Grąžinimas

Taip, paveikslus grąžinti galima! Mūsų pagrindinis tikslas - padėti surasti Jums tą vienintelį meno kūrinį, kuris tikrai patinka ir tinka - juk tai yra daiktas, kuris puoš namus ilgą laiką, o galiausiai bus perduodamas ir ateities kartoms.

Nors pagal įstatymą meno kūrinių grąžinti negalima (tam reikalingas pardavėjo sutikimas), nesijaudinkite - jei suabejojote praėjus ne daugiau negu 30 dienų nuo meno kūrinio įsigyjimo datos, susisiekite su mumis - priimsime kūrinį atgal ir grąžinsime pinigus arba pasiūlysime išsirinkti kitą iš mūsų meno platformos!

Autorius

Piešiu nuo jaunystės ir šis pomėgis tapo gyvenimo dalimi. Turėjau nuostabius mokytojus, kurie ikvėpė manyje norą tapyti, pažinti tą meno pasaulį dailininko akimis. Visada žaviuosi žiūrėdamas įžymių dailininkų kūrinius - tai tarsi knyga, kurią galima skaityti. Paveikslas tai dalis dailininko sielos, širdies bei išgyvenimų. Labai myliu gamtą, saulėlydį, rytmetį bei paukščių garsus.

Keletas paveikslų yra iškeliavę į Airiją ir Švediją.

Niekada neieškojau kažkokios piniginės vertės. Noras tapyti - didžiausia vertė ir palaima.