Žiedų mirgėjimas

Technika: Tušas, mineraliniai dažai, ryžių popierius
Dydis: 45x35 cm
375,00 €
Su mokesčiais
Rekomenduoja laimingi klientai
Kainos siūlymas
Paprašyti daugiau kūrinio nuotraukų

Aprašymas

Paveikslas priskirtas rinktinių kūrinių kolekcijai "Meno kolekcionieriams"

Pristatymas

Lietuvoje paveikslus atveža kurjerių kompanija ir tai užtrunka 2-3 darbo dienas po išsiuntimo. Jeigu reikia paveikslo greičiau, susisiekite su mumis - rasime greitesnį sprendimą! Jeigu nenorite mokėti už siuntimą, paveikslus galite atsiimti mūsų galerijose Kaune arba Vilniuje.

Meno kūriniai yra vienetiniai, todėl būtinai prieš atvykdami pasiskambinkite ir įsitikinkite, kad jūsų užsakymas paruoštas.

Jeigu siunčiate paveikslą ne į Europos Sąjungą, Jūsų valstybė gali priskaičiuoti papildomą importo mokestį. Tokiu atveju, už importo mokesčio susimokėjimą yra atsakingas gavėjas.

Grąžinimas

Taip, paveikslus grąžinti galima! Mūsų pagrindinis tikslas - padėti surasti Jums tą vienintelį meno kūrinį, kuris tikrai patinka ir tinka - juk tai yra daiktas, kuris puoš namus ilgą laiką, o galiausiai bus perduodamas ir ateities kartoms.

Nors pagal įstatymą meno kūrinių grąžinti negalima (tam reikalingas pardavėjo sutikimas), nesijaudinkite - jei suabejojote praėjus ne daugiau negu 30 dienų nuo meno kūrinio įsigyjimo datos, susisiekite su mumis - priimsime kūrinį atgal ir grąžinsime pinigus arba pasiūlysime išsirinkti kitą iš mūsų meno platformos!

Autorius

INA LORETA SAVICKIENĖ kuria senąja Rytų Azijos technika. Paveikslai tapomi ant ryžių popieriaus tušu ir mineraliniais dažais. Autorė kūrybinio įkvėpimo semiasi iš įvairių tautų meno tradicijų, o asmeninis ryšys su gamta skatina ieškoti tobulo peizažo.

Dailininkės požiūriu, menas skirtas ne tik suprasti pasaulį, bet ir jį patirti, išgyventi. Geriausiai tai įmanoma akistatoje su gamta, jaučiant jos ritmą, galią ir gyvybingumą. Kalnai byloja amžinybę, augalų žiedai ir lapeliai – akimirkos grožį, trapumą, tekantis vanduo – nuolatinę kaitą ir permainas. Autorės darbai žiūrovą kviečia ir save patį suvokti kaip gamtos dalį, patirti harmoniją bei gyvenimo pilnatvę. Kūryba, menas turi prasmę, jeigu tarnauja gyvenimo išaukštinimui arba padeda rasti prieglobą nuo audros…

Autorė tapyti pradėjo 2011 m., o nuo 2014 m. dalyvauja parodose Lietuvoje bei užsienyje. Ina Loreta Savickienė yra pelniusi apdovanojimų tarptautiniuose konkursuose, įvairiose medijose („Lietuvos Rytas“, „Kauno diena“ „Artnews.lt“ ir kt.) yra publikuota interviu ir straipsnių apie autorę. 

Dailininkei 2020 m. suteiktas meno kūrėjo statusas.

Autorius turi oficialų Meno Kūrėjo statusą, kurį suteikia Lietuvos Kultūros Ministerija

Autorius turi oficialų Meno Kūrėjo statusą, kurį suteikia Lietuvos Kultūros Ministerija

Kiti autoriaus kūriniai
Kiti kūriniai iš kategorijos