Lietumi nusiprausę

Technika: Akrilas - drobė
Dydis: 110x110 cm
500,00 €

Mokėkite iš karto, arba 4 įmokas po 125,00 €

Su mokesčiais
Rekomenduoja laimingi klientai
Kainos siūlymas
Paprašyti daugiau kūrinio nuotraukų

Aprašymas

Kūrinio ID - 50928

Pristatymas

Lietuvoje paveikslus atveža kurjerių kompanija ir tai užtrunka 2-5 darbo dienas. Jeigu reikia paveikslo greičiau, susisiekite su mumis - rasime greitesnį sprendimą! Jeigu nenorite mokėti už siuntimą, paveikslus galite atsiimti mūsų galerijose Kaune arba Vilniuje.

Meno kūriniai yra vienetiniai, todėl būtinai prieš atvykdami pasiskambinkite ir įsitikinkite, kad jūsų užsakymas paruoštas.

Jeigu siunčiate paveikslą ne į Europos Sąjungą, Jūsų valstybė gali priskaičiuoti papildomą importo mokestį. Tokiu atveju, už importo mokesčio susimokėjimą yra atsakingas gavėjas.

Grąžinimas

Taip, paveikslus grąžinti galima! Mūsų pagrindinis tikslas - padėti surasti Jums tą vienintelį meno kūrinį, kuris tikrai patinka ir tinka - juk tai yra daiktas, kuris puoš namus ilgą laiką, o galiausiai bus perduodamas ir ateities kartoms.

Nors pagal įstatymą meno kūrinių grąžinti negalima (tam reikalingas pardavėjo sutikimas), nesijaudinkite - jei suabejojote praėjus ne daugiau negu 30 dienų nuo meno kūrinio įsigyjimo datos, susisiekite su mumis - priimsime kūrinį atgal ir grąžinsime pinigus arba pasiūlysime išsirinkti kitą iš mūsų meno platformos!

Autorius

Tapyboje spalva tikriausiai pagrindinis kuriamos istorijos liudytojas. Menininko sielos monologo parankinis. Spalvos pagalba mezgamas dialogas su žiūrovu.
Mano kūryboje dominuoja mėlyni tonai, padedantys atskleisti savitą meninį pasaulėvaizdį, kupiną šviesos, jausmų, nostalgiškų vaizdinių, prisiminimų, fiksuojamos nuotaikos, akimirkos, būsenos, kurios tarsi sukuria paslapties atmosferą, įtraukia į pasakojamą istoriją.
Ar vedamas spalvos žmogus keliauja sielos labirintais, ieškodamas tiesos, harmonijos, ramybės, ar pasiekęs dvasinę pusiausvyrą pradeda suprasti mėlyną spalvą, kuri tarsi miražas virpa aplink mus, bet gal tai tik vizija, smegenų pokštas?
Man kūryba - ne tik spalvų, faktūrų ir kompozicijos darna. Tai supančio pasaulio transformacija į savitus vaizdinius, subjektyvų meninį tekstą.

Akvarelininkė E. Lipinskaitė per spalvą mezga dialogą su žiūrovu:  https://kauno.diena.lt/naujienos/laisvalaikis-ir-kultura/kultura/akvarelininke-e-lipinskaite-spalva-mezga-dialoga-su-ziurovu-

Išplaukiantys prisiminimai mėlynosiose Eglės Lipinskaitės akvarelėse: https://www.atviraklaipeda.lt/2023/07/17/isplaukiantys-prisiminimai-melynosiose-egles-lipinskaites-akvarelese

Autorius turi oficialų Meno Kūrėjo statusą, kurį suteikia Lietuvos Kultūros Ministerija

Autorius turi oficialų Meno Kūrėjo statusą, kurį suteikia Lietuvos Kultūros Ministerija