Laukinis pliažas

Technika: Akrilas, pastelė, drobė
Dydis: 100x120 cm
3 615,00 €

Mokėkite iš karto, arba 4 įmokas po 903,75 €

Su mokesčiais
Rekomenduoja laimingi klientai
Kainos siūlymas
Paprašyti daugiau kūrinio nuotraukų

Pristatymas

Lietuvoje paveikslus atveža kurjerių kompanija ir tai užtrunka 2-3 darbo dienas po išsiuntimo. Jeigu reikia paveikslo greičiau, susisiekite su mumis - rasime greitesnį sprendimą! Jeigu nenorite mokėti už siuntimą, paveikslus galite atsiimti mūsų galerijose Kaune arba Vilniuje.

Meno kūriniai yra vienetiniai, todėl būtinai prieš atvykdami pasiskambinkite ir įsitikinkite, kad jūsų užsakymas paruoštas.

Jeigu siunčiate paveikslą ne į Europos Sąjungą, Jūsų valstybė gali priskaičiuoti papildomą importo mokestį. Tokiu atveju, už importo mokesčio susimokėjimą yra atsakingas gavėjas.

Grąžinimas

Taip, paveikslus grąžinti galima! Mūsų pagrindinis tikslas - padėti surasti Jums tą vienintelį meno kūrinį, kuris tikrai patinka ir tinka - juk tai yra daiktas, kuris puoš namus ilgą laiką, o galiausiai bus perduodamas ir ateities kartoms.

Nors pagal įstatymą meno kūrinių grąžinti negalima (tam reikalingas pardavėjo sutikimas), nesijaudinkite - jei suabejojote praėjus ne daugiau negu 30 dienų nuo meno kūrinio įsigyjimo datos, susisiekite su mumis - priimsime kūrinį atgal ir grąžinsime pinigus arba pasiūlysime išsirinkti kitą iš mūsų meno platformos!

Esu Justina Ivanauskaitė-Pečiulė (gim. 1987 m.) iš Palangos, mažo miestelio šalia Baltijos jūros. Nuo vaikystės mano aistra yra piešimas, tapyba. Ypač mėgstu piešti žmones ir įvairiausius personažus su aliejinėmis pastelėmis, akriliniais dažais, pieštukais. Mano piešiniai ir paveikslai įkvėpti džiaugsmingų gyvenimo momentų, knygų, senų filmų, fotografijų, kelionių ir svajonių. Noriu, kad mano kūryba pralinksmintų, pakylėtų, įkvėptų gėrio ir grožio.