Mėtiniai ledai su rožiniais pabarstukais

Technika: Skulptūra
Dydis: 85x40 cm
500,00 €

Mokėkite iš karto, arba 4 įmokas po 125,00 €

Su mokesčiais
Rekomenduoja laimingi klientai
Kainos siūlymas
Paprašyti daugiau kūrinio nuotraukų

Aprašymas

Kūrinio ID - 47268

Pristatymas

Lietuvoje paveikslus atveža kurjerių kompanija ir tai užtrunka 2-5 darbo dienas. Jeigu reikia paveikslo greičiau, susisiekite su mumis - rasime greitesnį sprendimą! Jeigu nenorite mokėti už siuntimą, paveikslus galite atsiimti mūsų galerijose Kaune arba Vilniuje.

Meno kūriniai yra vienetiniai, todėl būtinai prieš atvykdami pasiskambinkite ir įsitikinkite, kad jūsų užsakymas paruoštas.

Jeigu siunčiate paveikslą ne į Europos Sąjungą, Jūsų valstybė gali priskaičiuoti papildomą importo mokestį. Tokiu atveju, už importo mokesčio susimokėjimą yra atsakingas gavėjas.

Grąžinimas

Taip, paveikslus grąžinti galima! Mūsų pagrindinis tikslas - padėti surasti Jums tą vienintelį meno kūrinį, kuris tikrai patinka ir tinka - juk tai yra daiktas, kuris puoš namus ilgą laiką, o galiausiai bus perduodamas ir ateities kartoms.

Nors pagal įstatymą meno kūrinių grąžinti negalima (tam reikalingas pardavėjo sutikimas), nesijaudinkite - jei suabejojote praėjus ne daugiau negu 30 dienų nuo meno kūrinio įsigyjimo datos, susisiekite su mumis - priimsime kūrinį atgal ir grąžinsime pinigus arba pasiūlysime išsirinkti kitą iš mūsų meno platformos!

Autorius

Domas Mykolas Malinauskas (g. 1995) – gimė ir užaugo Kaune, 2016 m. Vilniaus dailės akademijoje baigė skulptūros bakalauro studijas (darbo vadovas – Henry B. Anderson).  Savo kūryboje menininkas nagrinėja šiuolaikiniame pasaulyje gajus stereotipus, iš jų kylančius egzistencinius klausimus bei problemas. Didelį dėmesį skulptūriniuose objektuose užima gamtos motyvai, kuriais transformuojamas miesto gyvenimas, kuriamos naujos paralelės tarp elektroninio-sintetinio bei „gamtiškojo“- mitologinio pasaulių.

Pastaruoju metu Mykolas koncentruojasi į popkultūros ženklus, kuriems šiuolaikinėje Lietuvos skulptūroje dėmesio labai maža, o juk visai be reikalo - jie liudija mūsų kasdienybę, kuo gyvename, kas mus vienija. O meno dėka išimti iš konteksto jie įgija visiškai naujas prasmes ir suteikia žiūrovui galimybę pažvelgti į juos naujomis akimis.

 Autorius yra Lietuvos Dailininkų Sąjungos narys

Autorius yra Lietuvos Dailininkų Sąjungos narys

Kylančios žvaigždės - jauni ir talentingi autoriai

Kylančios žvaigždės - jauni ir talentingi autoriai