Šv. Marija virš lovos

Technika: Aliejus - drobė
Dydis: 100x120 cm
915,00 €

Mokėkite iš karto, arba 4 įmokas po 228,75 €

Su mokesčiais
Rekomenduoja laimingi klientai
Kainos siūlymas
Paprašyti daugiau kūrinio nuotraukų

Pristatymas

Lietuvoje paveikslus atveža kurjerių kompanija ir tai užtrunka 2-3 darbo dienas po išsiuntimo. Jeigu reikia paveikslo greičiau, susisiekite su mumis - rasime greitesnį sprendimą! Jeigu nenorite mokėti už siuntimą, paveikslus galite atsiimti mūsų galerijose Kaune arba Vilniuje.

Meno kūriniai yra vienetiniai, todėl būtinai prieš atvykdami pasiskambinkite ir įsitikinkite, kad jūsų užsakymas paruoštas.

Jeigu siunčiate paveikslą ne į Europos Sąjungą, Jūsų valstybė gali priskaičiuoti papildomą importo mokestį. Tokiu atveju, už importo mokesčio susimokėjimą yra atsakingas gavėjas.

Grąžinimas

Taip, paveikslus grąžinti galima! Mūsų pagrindinis tikslas - padėti surasti Jums tą vienintelį meno kūrinį, kuris tikrai patinka ir tinka - juk tai yra daiktas, kuris puoš namus ilgą laiką, o galiausiai bus perduodamas ir ateities kartoms.

Nors pagal įstatymą meno kūrinių grąžinti negalima (tam reikalingas pardavėjo sutikimas), nesijaudinkite - jei suabejojote praėjus ne daugiau negu 30 dienų nuo meno kūrinio įsigyjimo datos, susisiekite su mumis - priimsime kūrinį atgal ir grąžinsime pinigus arba pasiūlysime išsirinkti kitą iš mūsų meno platformos!

Kaip atrodys
Mastelis:

1cm = 14,5cm

Pakeisti paveikslo dydį
Pakeisti kambarį
Įkelti savo kambarį
Pagalba
Autorius

Eglė Žostautaitė (g. 1998 m.) mokėsi Vilniaus Justino vienožinskio dailės mokykloje, studijavo Vilniaus dailės akademijoje įvietinto meno specialybę bei šiuo metu studijuoja dailės terapijos magistrantūros programoje Vilniaus universitete. 

Menininkė tapo visa, kas jos apsuptyje kelia susižavėjimą, smalsumą, nostalgiją. Kasdienės smulkmenos, kurios gali praslysti pro akis ir egzistuojančios kaip elementarūs gyvenimo objektai, gauna daugiausia dėmesio kūriniuose.  Buities gyvumas – pradedant nuo sumestų paklodžių ant kėdės iki „pagauto“ praeivio portreto bei jausmai apie tai – pagrindinės menininkės kūrybos temos.

2022 m. su kolege dalyvavo meno rezidencijoje Atėnuose ir surengė bendrą parodą („What You Told Me“) Phoenix Athens galerijoje.