Tremtinys

Technika: Akrilas, drobė 2017
Dydis: 80x44 cm
878,00 €

Mokėkite iš karto, arba 4 įmokas po 219,50 €

Su mokesčiais
Rekomenduoja laimingi klientai
Kainos siūlymas
Paprašyti daugiau kūrinio nuotraukų

Aprašymas

Kūrinio ID - 35237

Pristatymas

Lietuvoje paveikslus atveža kurjerių kompanija ir tai užtrunka 2-5 darbo dienas. Jeigu reikia paveikslo greičiau, susisiekite su mumis - rasime greitesnį sprendimą! Jeigu nenorite mokėti už siuntimą, paveikslus galite atsiimti mūsų galerijose Kaune arba Vilniuje.

Meno kūriniai yra vienetiniai, todėl būtinai prieš atvykdami pasiskambinkite ir įsitikinkite, kad jūsų užsakymas paruoštas.

Jeigu siunčiate paveikslą ne į Europos Sąjungą, Jūsų valstybė gali priskaičiuoti papildomą importo mokestį. Tokiu atveju, už importo mokesčio susimokėjimą yra atsakingas gavėjas.

Grąžinimas

Taip, paveikslus grąžinti galima! Mūsų pagrindinis tikslas - padėti surasti Jums tą vienintelį meno kūrinį, kuris tikrai patinka ir tinka - juk tai yra daiktas, kuris puoš namus ilgą laiką, o galiausiai bus perduodamas ir ateities kartoms.

Nors pagal įstatymą meno kūrinių grąžinti negalima (tam reikalingas pardavėjo sutikimas), nesijaudinkite - jei suabejojote praėjus ne daugiau negu 30 dienų nuo meno kūrinio įsigyjimo datos, susisiekite su mumis - priimsime kūrinį atgal ir grąžinsime pinigus arba pasiūlysime išsirinkti kitą iš mūsų meno platformos!

Autorius

Ainura Batyrova (1970 m.) yra tautodailininkė ir pedagogė.

"Kūryba man yra ta šalis, kur aš galiu pabėgti nuo realybės. Realybė irgi gerai, tik per ilgai. Spalva ir tik spalva man yra svarbiausia."

Menininkė apie save daug kalbėti nemėgsta, mintis geriau išreiškia piešinyje. Buitinė tematika, natiurmortai ir peizažai - tai dailininkės "arkliukai", kurie užburia žiūrovą ir į kasdienį mus supantį pasaulį priverčia pažiūrėti kitaip. Lengvas potėpis ir žemiškų spalvų tonai, padeda dailininkei pasirinkta išraiškos priemone, perteikti jos vaizduojamą momentą nepabėgant nuo realybės.