Susijusios

Technika: Mišri technika, popierius, 2020
Dydis: 21x16 cm
158,00 €
Su mokesčiais
Rekomenduoja laimingi klientai
Kainos siūlymas
Paprašyti daugiau kūrinio nuotraukų

Aprašymas

Kūrinio ID - 33755

Pristatymas

Lietuvoje paveikslus atveža kurjerių kompanija ir tai užtrunka 2-5 darbo dienas. Jeigu reikia paveikslo greičiau, susisiekite su mumis - rasime greitesnį sprendimą! Jeigu nenorite mokėti už siuntimą, paveikslus galite atsiimti mūsų galerijose Kaune arba Vilniuje.

Meno kūriniai yra vienetiniai, todėl būtinai prieš atvykdami pasiskambinkite ir įsitikinkite, kad jūsų užsakymas paruoštas.

Jeigu siunčiate paveikslą ne į Europos Sąjungą, Jūsų valstybė gali priskaičiuoti papildomą importo mokestį. Tokiu atveju, už importo mokesčio susimokėjimą yra atsakingas gavėjas.

Grąžinimas

Taip, paveikslus grąžinti galima! Mūsų pagrindinis tikslas - padėti surasti Jums tą vienintelį meno kūrinį, kuris tikrai patinka ir tinka - juk tai yra daiktas, kuris puoš namus ilgą laiką, o galiausiai bus perduodamas ir ateities kartoms.

Nors pagal įstatymą meno kūrinių grąžinti negalima (tam reikalingas pardavėjo sutikimas), nesijaudinkite - jei suabejojote praėjus ne daugiau negu 30 dienų nuo meno kūrinio įsigyjimo datos, susisiekite su mumis - priimsime kūrinį atgal ir grąžinsime pinigus arba pasiūlysime išsirinkti kitą iš mūsų meno platformos!

"Nors ir Vilniaus Dailės Akademijoje baigiau monumentaliosios dailės studijas, turiu begalę grafiškumo savo braiže. Mane žavi vieno bandymo veidrodinis linijos bei augalo atspaudas. Kiekviena linija tampa tikra ir neperdaroma. Aš naudoju permatomą popierių, ta patį motyvą perpiešiu keletą kartų. Sluoksniuoju savo piešinius, stumdau išgaudama vis kitokias variacijas. Tas popieriaus pieno baltumas, rūkiškumas mane užburia. Išgyvenu judėjime, gylyje, staigmenoje. 

C. P. Estés knyga ,,Bėgančios su vilkais" man yra tapusi tarsi biblija. Atsiverčiu bet kurį lapą ir skaitau. Netgi nereikia nuoseklumo. Per mitus ir pasakas aš iš naujo susipažįstu su savąja ir tikrąja aš.

Išskaitydama ir išpiešdama tai, kas kyla iš vidaus, aš bandau užsiauginti meilę sau, išsikovoti savo teritorijas, pasikviesti intuiciją ir moterišką nuovoką i svečius. Prisijaukinti ją, susidraugauti su ja. Kartais pabūti vaiku, o kartais sene. Kartais kiškiu, o kartais liūtu. Kartais stipria, o kartais beranke."

Menininkė yra Norvegijos dailininkų sąjungos narė (NFUK).

Dalyvavusi per trisdešimtyje grupinių parodų JAV, Norvegijoje, Danijoje ir Lietuvoje. Taip pat yra surengusi tris personalines parodas.