Bernardinų gatvė

Technika: Akvarelė - popierius
Dydis: 53x43 cm
239,00 €
Su mokesčiais
Įrėmintas
Paruoštas kabinti ant sienos
Rekomenduoja laimingi klientai
Kainos siūlymas
Paprašyti daugiau kūrinio nuotraukų

Aprašymas

Kūrinio ID - 29196

Pristatymas

Lietuvoje paveikslus atveža kurjerių kompanija ir tai užtrunka 2-5 darbo dienas. Jeigu reikia paveikslo greičiau, susisiekite su mumis - rasime greitesnį sprendimą! Jeigu nenorite mokėti už siuntimą, paveikslus galite atsiimti mūsų galerijose Kaune arba Vilniuje.

Meno kūriniai yra vienetiniai, todėl būtinai prieš atvykdami pasiskambinkite ir įsitikinkite, kad jūsų užsakymas paruoštas.

Jeigu siunčiate paveikslą ne į Europos Sąjungą, Jūsų valstybė gali priskaičiuoti papildomą importo mokestį. Tokiu atveju, už importo mokesčio susimokėjimą yra atsakingas gavėjas.

Grąžinimas

Taip, paveikslus grąžinti galima! Mūsų pagrindinis tikslas - padėti surasti Jums tą vienintelį meno kūrinį, kuris tikrai patinka ir tinka - juk tai yra daiktas, kuris puoš namus ilgą laiką, o galiausiai bus perduodamas ir ateities kartoms.

Nors pagal įstatymą meno kūrinių grąžinti negalima (tam reikalingas pardavėjo sutikimas), nesijaudinkite - jei suabejojote praėjus ne daugiau negu 30 dienų nuo meno kūrinio įsigyjimo datos, susisiekite su mumis - priimsime kūrinį atgal ir grąžinsime pinigus arba pasiūlysime išsirinkti kitą iš mūsų meno platformos!

Ana Marija Blažienė - architektė, akvarelistė, dėstytoja.  

Nuo 2010 m. menininkė dalyvauja personalinėse ir bendrose parodose Lietuvoje ir užsienyje. Jos arbų yra įsigiję Lietuvoje, JAV, Vokietijoje, Taivanyje.

„Akvarelę lieju nuo studijų laikų. Studijuojant laikas prabėgo tarp jaukių senamiesčio gatvelių bei kiemelių. Natūros fiksavimas, senamiesčio tinko virpesys, šviesos žaismas bei mirgesys sustingęs akvarelėse. Darbuose įamžintos jaukios Vilniaus senamiesčio vasaros akimirkos, juose įkaitęs oras tarsi pradeda virpėti. 

Žiemos siužetuose baltos storo sniego paklodės užkloja senus čerpėmis dengtus stogus. Kituose darbuose užfiksuotos trumpos vasaros akimirkos iš Lietuvos pajūrio Nidos, laivai, mediniai trobesiai, bei vėjalentės. 

Marinistiniuose darbuose mirguliuojanti jūra nukelia į nerūpestingą atostogų vasarą, kur tvyro ramybė bei kopų smėlis byra tarp pirštų. Galima užuosti jūros kvapą, išgirsti bangų ošimą. 

Vasaros Aukštaitijoje, nukelia mus į senus archajiškus gatvinius kaimus nacionaliniame parke. Supanti gamtos ir senos medinės autentiškos architektūros aplinka inspiruoja įamžinti paveldą bei istoriją. 

Darbuose vyrauja švelnios pastelinės spalvos, akvarelės technikai būdingas lesiravimas bei baltų plotų, kurie kaip perlai išsaugomi erdvei išgauti.”

 Autorius yra Lietuvos Dailininkų Sąjungos narys

Autorius yra Lietuvos Dailininkų Sąjungos narys

Autorius turi oficialų Meno Kūrėjo statusą, kurį suteikia Lietuvos Kultūros Ministerija

Autorius turi oficialų Meno Kūrėjo statusą, kurį suteikia Lietuvos Kultūros Ministerija