Berniukas ir jūra

Inesa Gervė
Technika: Akrilas - drobė
Dydis: 40x50 cm
165,00 €
Su mokesčiais
Rekomenduoja laimingi klientai
Kainos siūlymas
Paprašyti daugiau kūrinio nuotraukų

Aprašymas

Kūrinio ID - 2530

Pristatymas

Lietuvoje paveikslus atveža kurjerių kompanija ir tai užtrunka 2-5 darbo dienas. Jeigu reikia paveikslo greičiau, susisiekite su mumis - rasime greitesnį sprendimą! Jeigu nenorite mokėti už siuntimą, paveikslus galite atsiimti mūsų galerijose Kaune arba Vilniuje.

Meno kūriniai yra vienetiniai, todėl būtinai prieš atvykdami pasiskambinkite ir įsitikinkite, kad jūsų užsakymas paruoštas.

Jeigu siunčiate paveikslą ne į Europos Sąjungą, Jūsų valstybė gali priskaičiuoti papildomą importo mokestį. Tokiu atveju, už importo mokesčio susimokėjimą yra atsakingas gavėjas.

Grąžinimas

Taip, paveikslus grąžinti galima! Mūsų pagrindinis tikslas - padėti surasti Jums tą vienintelį meno kūrinį, kuris tikrai patinka ir tinka - juk tai yra daiktas, kuris puoš namus ilgą laiką, o galiausiai bus perduodamas ir ateities kartoms.

Nors pagal įstatymą meno kūrinių grąžinti negalima (tam reikalingas pardavėjo sutikimas), nesijaudinkite - jei suabejojote praėjus ne daugiau negu 30 dienų nuo meno kūrinio įsigyjimo datos, susisiekite su mumis - priimsime kūrinį atgal ir grąžinsime pinigus arba pasiūlysime išsirinkti kitą iš mūsų meno platformos!

Autorius

Grafikei Inesai Gervei esamajame laike spalvotas tapybos pasaulis yra arčiau širdies nei juodai baltas.

Nuo vaikystės ją žavėjo pasakos, iliustracijos ir dabar kartais jaučiasi esanti pusiaukelėje tarp vaikystės ir dabarties. Menininkės darbuose pastitelkiant iliustratyvumą, raštus ir ryškias spalvas vaizduojami sapnų prisiminimų trupiniai, neišsakyti jausmai ir mintys, susitapatinimas su lape, žole, mėnesiena...Nes žmogus yra maža didelės gamtos dalis.

Tai savotiškas menininkės protestas aplink esančiai tuštybei, paviršutiniškumui, vartotojiškai kultūrai. Kūryba Inesai yra placebas nuo pilkos kasdienybės ir tik nedideliam žmonių ratui, ne masėms, ji yra suprantama iki širdies gelmių.