Kaunas. Nacionalinis M. K. Čiurlionio dailės muziejus, Valstybinis muzikinis teatras

Technika: Ofortas
Dydis: 15x20 cm
122,00 €
Su mokesčiais
Rekomenduoja laimingi klientai
Kainos siūlymas
Paprašyti daugiau kūrinio nuotraukų

Aprašymas

Kūrinio ID - 38408

Pristatymas

Lietuvoje paveikslus atveža kurjerių kompanija ir tai užtrunka 2-5 darbo dienas. Jeigu reikia paveikslo greičiau, susisiekite su mumis - rasime greitesnį sprendimą! Jeigu nenorite mokėti už siuntimą, paveikslus galite atsiimti mūsų galerijose Kaune arba Vilniuje.

Meno kūriniai yra vienetiniai, todėl būtinai prieš atvykdami pasiskambinkite ir įsitikinkite, kad jūsų užsakymas paruoštas.

Jeigu siunčiate paveikslą ne į Europos Sąjungą, Jūsų valstybė gali priskaičiuoti papildomą importo mokestį. Tokiu atveju, už importo mokesčio susimokėjimą yra atsakingas gavėjas.

Grąžinimas

Taip, paveikslus grąžinti galima! Mūsų pagrindinis tikslas - padėti surasti Jums tą vienintelį meno kūrinį, kuris tikrai patinka ir tinka - juk tai yra daiktas, kuris puoš namus ilgą laiką, o galiausiai bus perduodamas ir ateities kartoms.

Nors pagal įstatymą meno kūrinių grąžinti negalima (tam reikalingas pardavėjo sutikimas), nesijaudinkite - jei suabejojote praėjus ne daugiau negu 30 dienų nuo meno kūrinio įsigyjimo datos, susisiekite su mumis - priimsime kūrinį atgal ir grąžinsime pinigus arba pasiūlysime išsirinkti kitą iš mūsų meno platformos!

Autorius

Grafikė, tapytoja ir skulptorė, gimusi Kupiškyje, šiuo metu gyvena ir kuria Vilniuje. 1991-1995 m. Vilniaus dailės akademijoje studijavo grafiką, 2013 m. ten pat įgijo tapybos magistro laipsnį.

Eglės Kuckaitės kūryba paperka savo elegancija ir subtilumu. Ofortų kompozicijos minimalistinės, net ir liniją, pagrindinę grafikos išraiškos priemonę, menininkė naudoja šykčiai, neperkraudama, nė kiek nesibaimindama balto lapo. O štai spalvos nenaudoja išvis.

Greitai pastebėsite, kad dailininkės kūriniuose maža konteksto, jo beveik nėra, netgi vaizduodama miestą, autorė išsirenka kelių pastatų fasadus ir pakabina juos tuščioje erdvėje. O jei toji erdvė, supanti vaizduojamus objektus ir yra, ji nereali, nebūta. Autorė sako tokiu būdu norinti pratęsti nežinojimą ir prasmių spėliones, kad žiūrovas galėtų ieškoti savo prasminės interpretacijos kuo platesniame lauke.

Viena dažniausių temų Eglės kūryboje - gamtos ir žmogaus susiliejimas. Žmonių figūros čia įgauna augalų dalių arba tirpsta vešlioje lapijoje arba ugnies liepsnoje, susilieja su stichija kaip mažytė didesnės visumos dalelė.

Menininkė yra surengusi parodų Lietuvoje, taip pat dalyvavo tarptautinėse parodose Nurmes, Koli Ryynanen (Suomija), Taline, Frankfurte, Niujorke, Romoje, Salzburge, Bukarešte. Dailininkei 2005, 2006, 2008, 2010, 2014, 2017 m. buvo skirtos Lietuvos kultūros ministerijos stipendijos. 2011 m. menininkė laimėjo Kulturkontakt Nord, o 2005 m. jai buvo skirta Šiaurės Karelijos meno tarybos stipendijos. E. Kuckaitės kūrinių yra įsigiję Lietuvos ir užsienio muziejai bei privatūs kolekcininkai.

Apdovanojimai:

2007 Didysis prizas, V tarptautinė trienalė Transfers, Praha

IBBY diplomas, už meniškiausias vaikų knygos iliustracijas, Vilnius

2004 Didysis prizas, XIII Talino grafikos trienalė In Exile, Talinas Autorius yra Lietuvos Dailininkų Sąjungos narys

Autorius yra Lietuvos Dailininkų Sąjungos narys

Autorius turi oficialų Meno Kūrėjo statusą, kurį suteikia Lietuvos Kultūros Ministerija

Autorius turi oficialų Meno Kūrėjo statusą, kurį suteikia Lietuvos Kultūros Ministerija

Kylančios žvaigždės - jauni ir talentingi autoriai

Kylančios žvaigždės - jauni ir talentingi autoriai