Berniukas su jūros kiaulyte

Technika: Koliažas - aliejus - drobė
Dydis: 80x100 cm
1 868,00 €

Mokėkite iš karto, arba 4 įmokas po 467,00 €

Su mokesčiais
Rekomenduoja laimingi klientai
Kainos siūlymas
Paprašyti daugiau kūrinio nuotraukų

Pristatymas

Lietuvoje paveikslus atveža kurjerių kompanija ir tai užtrunka 2-3 darbo dienas po išsiuntimo. Jeigu reikia paveikslo greičiau, susisiekite su mumis - rasime greitesnį sprendimą! Jeigu nenorite mokėti už siuntimą, paveikslus galite atsiimti mūsų galerijose Kaune arba Vilniuje.

Meno kūriniai yra vienetiniai, todėl būtinai prieš atvykdami pasiskambinkite ir įsitikinkite, kad jūsų užsakymas paruoštas.

Jeigu siunčiate paveikslą ne į Europos Sąjungą, Jūsų valstybė gali priskaičiuoti papildomą importo mokestį. Tokiu atveju, už importo mokesčio susimokėjimą yra atsakingas gavėjas.

Grąžinimas

Taip, paveikslus grąžinti galima! Mūsų pagrindinis tikslas - padėti surasti Jums tą vienintelį meno kūrinį, kuris tikrai patinka ir tinka - juk tai yra daiktas, kuris puoš namus ilgą laiką, o galiausiai bus perduodamas ir ateities kartoms.

Nors pagal įstatymą meno kūrinių grąžinti negalima (tam reikalingas pardavėjo sutikimas), nesijaudinkite - jei suabejojote praėjus ne daugiau negu 30 dienų nuo meno kūrinio įsigyjimo datos, susisiekite su mumis - priimsime kūrinį atgal ir grąžinsime pinigus arba pasiūlysime išsirinkti kitą iš mūsų meno platformos!

Kūrinys interjere
Mastelis:

1cm = 14,5cm

Pakeisti paveikslo dydį
Pakeisti kambarį
Įkelti savo kambarį
Pagalba

Edita Januškevičienė šiuo metu dirba scenografe - tai atsispindi ir jos tapyboje.

Editos drobė prisipildo spalvingų personažų, gyvenančių žaismingame siužete, kuris dažnai paslaptingas ir dramatiškas.

Ypač svarbią vietą Editos darbuose užima kostiumas - ypatingai mėgiama ir išpuoselėta dailininkės niša. Jis atlieka ne tik estetinę funkciją, bet ir virsta svarbiu simboliu, personažų vidinių pasaulių, lūkesčių, džiaugsmų ir skaudulių atspindžiu.

Žvelgdami į dailininkės darbus, trumpam atsiduriame jos režisuotame pasaulėlyje, kur laikas, erdvė ir personažai virsta mažu spektakliu.