Pokalbis

Technika: Aliejus - drobė - kartonas
Dydis: 27,5x27,5 cm
Įrėmintas
Paruoštas kabinti ant sienos
Rekomenduoja laimingi klientai

Pristatymas

Lietuvoje paveikslus atveža kurjerių kompanija ir tai užtrunka 2-3 darbo dienas po išsiuntimo. Jeigu reikia paveikslo greičiau, susisiekite su mumis - rasime greitesnį sprendimą! Jeigu nenorite mokėti už siuntimą, paveikslus galite atsiimti mūsų galerijose Kaune arba Vilniuje.

Meno kūriniai yra vienetiniai, todėl būtinai prieš atvykdami pasiskambinkite ir įsitikinkite, kad jūsų užsakymas paruoštas.

Jeigu siunčiate paveikslą ne į Europos Sąjungą, Jūsų valstybė gali priskaičiuoti papildomą importo mokestį. Tokiu atveju, už importo mokesčio susimokėjimą yra atsakingas gavėjas.

Grąžinimas

Taip, paveikslus grąžinti galima! Mūsų pagrindinis tikslas - padėti surasti Jums tą vienintelį meno kūrinį, kuris tikrai patinka ir tinka - juk tai yra daiktas, kuris puoš namus ilgą laiką, o galiausiai bus perduodamas ir ateities kartoms.

Nors pagal įstatymą meno kūrinių grąžinti negalima (tam reikalingas pardavėjo sutikimas), nesijaudinkite - jei suabejojote praėjus ne daugiau negu 30 dienų nuo meno kūrinio įsigyjimo datos, susisiekite su mumis - priimsime kūrinį atgal ir grąžinsime pinigus arba pasiūlysime išsirinkti kitą iš mūsų meno platformos!

Autorius

Su dailininkės Genutės Burbaitės kūryba jau spėjo susipažinti ne tik Lietuva, bet ir JAV, Rusija, Norvegija, kur buvo surengtos jos parodos.

Kartą pamačius dailininkės darbus neįmanoma nepamėgti jų moteriškumo, šilumos, švelnių, juose sustingusių būtybių ir kažko neapčiuopiamo, besislepiančio po minkštais potėpiais. Dar viena neatskiriama G. Burbaitės kūrinių dalis - šiltų atspalvių paletė.
Dėl šių priežasčių paveikslai tinka labai įvairiuose interjeruose.

Autorė Mokėsi S. Konarskio vakarinėje dailės mokykloje. Studijavo Vilniaus dailės akademijoje, Dailės pedagogikos katedroje. Profesoriai J. Gudmonas, V. Kaušinis, Docentė G. Jacėnaitė, Docentai Giedrius Kazimierienas ir V. Norkus, Vyr. asistentas V. Binkis padėjo ir perdavė savo žinias. Privačiai mokėsi meno subtilybių pas skulptorę - Ireną Miškinytę, Vytautą Pečiukonį. 

Autorius turi oficialų Meno Kūrėjo statusą, kurį suteikia Lietuvos Kultūros Ministerija

Autorius turi oficialų Meno Kūrėjo statusą, kurį suteikia Lietuvos Kultūros Ministerija