Gyvenimo Couture

Nika Lo
Technika: Akvarelė, akrilas, tušas, drobė
Dydis: 100x150 cm
1 800,00 €

Mokėkite iš karto, arba 4 įmokas po 450,00 €

Su mokesčiais
Rekomenduoja laimingi klientai
Kainos siūlymas
Paprašyti daugiau kūrinio nuotraukų

Pristatymas

Lietuvoje paveikslus atveža kurjerių kompanija ir tai užtrunka 2-3 darbo dienas po išsiuntimo. Jeigu reikia paveikslo greičiau, susisiekite su mumis - rasime greitesnį sprendimą! Jeigu nenorite mokėti už siuntimą, paveikslus galite atsiimti mūsų galerijose Kaune arba Vilniuje.

Meno kūriniai yra vienetiniai, todėl būtinai prieš atvykdami pasiskambinkite ir įsitikinkite, kad jūsų užsakymas paruoštas.

Jeigu siunčiate paveikslą ne į Europos Sąjungą, Jūsų valstybė gali priskaičiuoti papildomą importo mokestį. Tokiu atveju, už importo mokesčio susimokėjimą yra atsakingas gavėjas.

Grąžinimas

Taip, paveikslus grąžinti galima! Mūsų pagrindinis tikslas - padėti surasti Jums tą vienintelį meno kūrinį, kuris tikrai patinka ir tinka - juk tai yra daiktas, kuris puoš namus ilgą laiką, o galiausiai bus perduodamas ir ateities kartoms.

Nors pagal įstatymą meno kūrinių grąžinti negalima (tam reikalingas pardavėjo sutikimas), nesijaudinkite - jei suabejojote praėjus ne daugiau negu 30 dienų nuo meno kūrinio įsigyjimo datos, susisiekite su mumis - priimsime kūrinį atgal ir grąžinsime pinigus arba pasiūlysime išsirinkti kitą iš mūsų meno platformos!

Autorius
Veronika Kopelianski - jauna šiuolaikinio meno atstovė, visai neseniai įžengusi į Lietuvos meno rinką po "Nika Lo Art" slapyvardžiu ir aktyviai dalyvauja Lietuvos, Italijos ir Ispanijos galerijose.
Dailininkės kūriniuose atsispindi šiuolaikinės moters portretas: jos istorija, likimas, santykiai bei vienas aspektas, kuris nenuginčijamai vienija visas moteris - tikrumas.
Kūrinių autorė "apnuogina" šiuolaikinę moterį, iliustruodama jos istoriją ir išgyvenimus per nuogo kūno ir veido bruožų prizmę, nuginkluodama ją prieš žiūrovą ir perteikdama tikrą moters esybę be melo.
Portretuose dominuoja išraiškingi, kartais aštrūs, grubūs, netobuli ir nestandartiniai moterų bruožai, kurie perteikia kiekvienos moters individualią istoriją. Taip pat autorei svarbi tema - moterų bendrystė, nes už kiekvienos moters stovi visa eilė promočių. Autorė neretai vaizduoja kartu drauges, giminingas sielas ar ištisas gimines.

Drobė, autorinė technika

90x70 cm

2 895,00 €