Sun flower / parama Ukrainai

Technika: Risografija
Dydis: 42x29,7 cm
60,00 €
Su mokesčiais
Rekomenduoja laimingi klientai
Kainos siūlymas
Paprašyti daugiau kūrinio nuotraukų

Pristatymas

Lietuvoje paveikslus atveža kurjerių kompanija ir tai užtrunka 2-3 darbo dienas po išsiuntimo. Jeigu reikia paveikslo greičiau, susisiekite su mumis - rasime greitesnį sprendimą! Jeigu nenorite mokėti už siuntimą, paveikslus galite atsiimti mūsų galerijose Kaune arba Vilniuje.

Meno kūriniai yra vienetiniai, todėl būtinai prieš atvykdami pasiskambinkite ir įsitikinkite, kad jūsų užsakymas paruoštas.

Jeigu siunčiate paveikslą ne į Europos Sąjungą, Jūsų valstybė gali priskaičiuoti papildomą importo mokestį. Tokiu atveju, už importo mokesčio susimokėjimą yra atsakingas gavėjas.

Grąžinimas

Taip, paveikslus grąžinti galima! Mūsų pagrindinis tikslas - padėti surasti Jums tą vienintelį meno kūrinį, kuris tikrai patinka ir tinka - juk tai yra daiktas, kuris puoš namus ilgą laiką, o galiausiai bus perduodamas ir ateities kartoms.

Nors pagal įstatymą meno kūrinių grąžinti negalima (tam reikalingas pardavėjo sutikimas), nesijaudinkite - jei suabejojote praėjus ne daugiau negu 30 dienų nuo meno kūrinio įsigyjimo datos, susisiekite su mumis - priimsime kūrinį atgal ir grąžinsime pinigus arba pasiūlysime išsirinkti kitą iš mūsų meno platformos!

2004-2010 mokiausi Druskininkuose, 2010 įstojau į Nacionalinę M.K. Čiurlionio menų mokyklą ir 2016 metais joje pabaigiau grafikos specialybę, 2017-2021 studijavau Vilniaus Dailės Akademijoje teatro scenografiją (BA). Studijų metu stažavausi RUFA universitete Romoje, atlikau praktiką Hotel Pro Forma teatre Kopenhagoje, buvau dalimi kūrybinės komandos spektakliuose „Pelikanas“, „Mano Fėjų Herbariumas“, „Mamulė Mū“. 2021 metais įstojau į lyginamąsias kultūrų studijas (MA) Vytauto Didžiojo Universitete. Nuo studijų pradžios aktyviai dalyvauju įvairiose dirbtuvėse (Sculptural research workshop, Prahos kvadrienalė, Jauno teatro dienos, Rethinking alive as material, Young Ambassadors Programme), dalyvauju grupinėse parodose (ON PAPER, Portalai, Antroji nacionalinė kaligrafijos bienalė) bei esu surengusi personalinę parodą „Grafika 2013-2018“ Lietuvoje.

Dažniausiai kuriu akvarelės, oforto, lino raižinio, kaligrafijos technikomis. Darbuose persipina gamtos motyvai, ritualai, detalės iš aplinkos. Dominuoja vanduo, grybai, paukščiai, kosmosas. Net ir tapybos darbai yra grafiški, itin daug dėmesio skiriu detalėms, tekstūroms, spalvos perėjimams. Man svarbu perteikti aplinką, kurioje esu arba kurią tuo metu tiriu. Taip pat svarbu ir kontekstas, istorija, prisiminimai, sapnai, darbuose gausu įvairių simbolių, daugiasluoksniškumo.