Gėlės

Technika: Aliejus, drobė, 2014
Dydis: 60x60 cm
735,00 €

Mokėkite iš karto, arba 4 įmokas po 183,75 €

Su mokesčiais
Rekomenduoja laimingi klientai
Kainos siūlymas
Paprašyti daugiau kūrinio nuotraukų

Pristatymas

Lietuvoje paveikslus atveža kurjerių kompanija ir tai užtrunka 2-3 darbo dienas po išsiuntimo. Jeigu reikia paveikslo greičiau, susisiekite su mumis - rasime greitesnį sprendimą! Jeigu nenorite mokėti už siuntimą, paveikslus galite atsiimti mūsų galerijose Kaune arba Vilniuje.

Meno kūriniai yra vienetiniai, todėl būtinai prieš atvykdami pasiskambinkite ir įsitikinkite, kad jūsų užsakymas paruoštas. Jeigu siunčiate paveikslą ne į Europos Sąjungą, Jūsų valstybė gali priskaičiuoti papildomą importo mokestį. Tokiu atveju, už importo mokesčio susimokėjimą yra atsakingas gavėjas. Paveikslus siunčiame į visą pasaulį! Apie siuntimą į Europos Sąjungos ir užsienio šalis skaitykite ČIA.

Grąžinimas

Taip, paveikslus grąžinti galima! Mūsų pagrindinis tikslas - padėti surasti Jums tą vienintelį meno kūrinį, kuris tikrai patinka ir tinka - juk tai yra daiktas, kuris puoš namus ilgą laiką, o galiausiai bus perduodamas ir ateities kartoms.

Nors pagal įstatymą meno kūrinių grąžinti negalima (tam reikalingas pardavėjo sutikimas), nesijaudinkite - jei suabejojote praėjus ne daugiau negu 30 dienų nuo meno kūrinio įsigyjimo datos, susisiekite su mumis - priimsime kūrinį atgal ir grąžinsime pinigus arba pasiūlysime išsirinkti kitą iš mūsų meno platformos!

Mano kūrybinis kelias prasidėjo nuo iliustracijų piešimo knygų vaikams. Dirbau ir grafikos srityje - LDI įgijau šios specialybės diplomą. Mėgau dirbti litografijos technikomis, tačiau dirbant šia technika man trūko spalvų. Dievo sukurtas pasaulis spindi ir virpa spalvomis: dangus, žvaigždės, žemės gamta, augalai, gėlės - viskas švyti įvairaus spektro spalvomis. Spalvos virpa gėlėse, džiugina mūsų akį ir širdį. Pradėjau tapyti. Ankstyvojoje mano tapyboje buvo daug tamsių spalvų. Daug šviesos ir skaidrių spalvų mano kūryboje atsirado, kai supratau ko man trūksta. Man trūko dvasios. Žmogus nėra tik materija, jis turi sielą, dvasią. Pirmieji mano dvasiniai darbai buvo eksponuoti "Arkos" galerijoje 1993 metais. Dabar mano kūryboje dominuoja šviesios, skaidrios spalvos. Labai mėgstu tapyti gėles ir jų spalvų virpesius, peizažus. Kas vyksta gamtoje metų laikais, kokie tai spalvų deriniai ir virpesiai. Mano kūryboje atsirado ir naujos temos: žmogus ir jo dvasia. Koks žmogaus ryšys su Visata. Kaip tai perteikti spalvomis. Mano tapyba tapo šviesesnė.

Kiti autoriaus kūriniai
Kiti kūriniai iš kategorijos