Ten

Technika: Mišri technika - drobė
Dydis: 40x50 cm
230,00 €
Su mokesčiais
Rekomenduoja laimingi klientai
Kainos siūlymas
Paprašyti daugiau kūrinio nuotraukų

Aprašymas

Paveikslas priskirtas rinktinių kūrinių kolekcijai "Meno kolekcionieriams"

Pristatymas

Lietuvoje paveikslus atveža kurjerių kompanija ir tai užtrunka 2-5 darbo dienas. Jeigu reikia paveikslo greičiau, susisiekite su mumis - rasime greitesnį sprendimą! Jeigu nenorite mokėti už siuntimą, paveikslus galite atsiimti mūsų galerijose Kaune arba Vilniuje.

Meno kūriniai yra vienetiniai, todėl būtinai prieš atvykdami pasiskambinkite ir įsitikinkite, kad jūsų užsakymas paruoštas.

Jeigu siunčiate paveikslą ne į Europos Sąjungą, Jūsų valstybė gali priskaičiuoti papildomą importo mokestį. Tokiu atveju, už importo mokesčio susimokėjimą yra atsakingas gavėjas.

Grąžinimas

Taip, paveikslus grąžinti galima! Mūsų pagrindinis tikslas - padėti surasti Jums tą vienintelį meno kūrinį, kuris tikrai patinka ir tinka - juk tai yra daiktas, kuris puoš namus ilgą laiką, o galiausiai bus perduodamas ir ateities kartoms.

Nors pagal įstatymą meno kūrinių grąžinti negalima (tam reikalingas pardavėjo sutikimas), nesijaudinkite - jei suabejojote praėjus ne daugiau negu 30 dienų nuo meno kūrinio įsigyjimo datos, susisiekite su mumis - priimsime kūrinį atgal ir grąžinsime pinigus arba pasiūlysime išsirinkti kitą iš mūsų meno platformos!

Vilniaus dailės akademijoje 2005 metais baigiau tapybos studijas. Intensyviai dalyvauju meninėje veikloje, laimėjau Lietuvoje rengtą meno konkursą ir važiavau pristatyti savo tapybos darbų Italijos bienalėje. Dalyvauju grupinėse parodose, taip pat rengiu savo personalines tapybos parodas. Mano darbai keliauja po visą pasaulį.

Savo kūrybos istorijoje išskiriu du laikotarpius: ankstyvąjį ir dabartinį "Apie žmones". Ankstyvasis etapas, tai mano praeitas tapybos laikotarpis, atspindys to, kas man svarbu: tai spalvų santykiai, potėpiai, refleksijos būdų paieška virtusi ekspresyviu minimalizmu. Spalvomis bei potėpiais tyrinėjau nebūtį, stengiausi atskleisti, kad mūsų kasdienybė neatrasta iki begalybės.

Dabartinis mano kūrybos etapas "Apie mane supančius žmones". Tapydama pasakoju apie jų patirtis, emocijas ir kaip aš juos matau ar pati jaučiu save tarp jų.