Viltis II

Technika: Aliejus - drobė
Dydis: 80x60 cm
310,00 €
Su mokesčiais
Rekomenduoja laimingi klientai
Kainos siūlymas
Paprašyti daugiau kūrinio nuotraukų

Aprašymas

Kūrinio ID - 15047

Pristatymas

Lietuvoje paveikslus atveža kurjerių kompanija ir tai užtrunka 2-5 darbo dienas. Jeigu reikia paveikslo greičiau, susisiekite su mumis - rasime greitesnį sprendimą! Jeigu nenorite mokėti už siuntimą, paveikslus galite atsiimti mūsų galerijose Kaune arba Vilniuje.

Meno kūriniai yra vienetiniai, todėl būtinai prieš atvykdami pasiskambinkite ir įsitikinkite, kad jūsų užsakymas paruoštas.

Jeigu siunčiate paveikslą ne į Europos Sąjungą, Jūsų valstybė gali priskaičiuoti papildomą importo mokestį. Tokiu atveju, už importo mokesčio susimokėjimą yra atsakingas gavėjas.

Grąžinimas

Taip, paveikslus grąžinti galima! Mūsų pagrindinis tikslas - padėti surasti Jums tą vienintelį meno kūrinį, kuris tikrai patinka ir tinka - juk tai yra daiktas, kuris puoš namus ilgą laiką, o galiausiai bus perduodamas ir ateities kartoms.

Nors pagal įstatymą meno kūrinių grąžinti negalima (tam reikalingas pardavėjo sutikimas), nesijaudinkite - jei suabejojote praėjus ne daugiau negu 30 dienų nuo meno kūrinio įsigyjimo datos, susisiekite su mumis - priimsime kūrinį atgal ir grąžinsime pinigus arba pasiūlysime išsirinkti kitą iš mūsų meno platformos!

Kūrinys interjere
Mastelis:

1cm = 14,5cm

Pakeisti paveikslo dydį
Pakeisti kambarį
Įkelti savo kambarį
Pagalba

Dailininkė Jonė Šlepetytė (1986 m.) – jaunosios tapytojų kartos, abstrakcijų srovės atstovė.

Pagrindinė autorės kryptis - gamtos, istorinių įvykių energijos ir jausmo retransliavimas žiūrovui pasitelkiant abstrakcijas bei šiuolaikinių koncepcijų paieškų patirtį. Stebėtojas įtraukiamas į abstrakcijų pasaulį minkštais pulsuojančiais potėpiais, bei subtilia tonine gradacija.

Įvairios faktūros bei siluetai harmoningai žaidžia su šešėliais paveikslų plotmėje sumaniai vis atitraukiant ir grąžinant žiūrovą realybėn...

Tapybos konservavimo ir restauravimo studijos leido iš pagrindų pažinti senųjų meistrų tapybos technikas,  klasikinės tapybos subtilybes. Įgyta patirtis palydėjo į tapybos specializacijos studijas, kurių metu patirties semtasi iš gerbiamų dėstytojų: Arvydo Martinaičio, Romano Vilkausko ir Ričardo Garbačiausko.

Tapytoja aktyviai dalyvauja įvairios tematikos parodose ir projektuose.