Šaltinis

Technika: Aliejus - drobė
Dydis: 73x100 cm
831,00 €

Mokėkite iš karto, arba 4 įmokas po 207,75 €

Su mokesčiais
Rekomenduoja laimingi klientai
Kainos siūlymas
Paprašyti daugiau kūrinio nuotraukų

Aprašymas

Kūrinio ID - 11034

Pristatymas

Lietuvoje paveikslus atveža kurjerių kompanija ir tai užtrunka 2-5 darbo dienas. Jeigu reikia paveikslo greičiau, susisiekite su mumis - rasime greitesnį sprendimą! Jeigu nenorite mokėti už siuntimą, paveikslus galite atsiimti mūsų galerijose Kaune arba Vilniuje.

Meno kūriniai yra vienetiniai, todėl būtinai prieš atvykdami pasiskambinkite ir įsitikinkite, kad jūsų užsakymas paruoštas.

Jeigu siunčiate paveikslą ne į Europos Sąjungą, Jūsų valstybė gali priskaičiuoti papildomą importo mokestį. Tokiu atveju, už importo mokesčio susimokėjimą yra atsakingas gavėjas.

Grąžinimas

Taip, paveikslus grąžinti galima! Mūsų pagrindinis tikslas - padėti surasti Jums tą vienintelį meno kūrinį, kuris tikrai patinka ir tinka - juk tai yra daiktas, kuris puoš namus ilgą laiką, o galiausiai bus perduodamas ir ateities kartoms.

Nors pagal įstatymą meno kūrinių grąžinti negalima (tam reikalingas pardavėjo sutikimas), nesijaudinkite - jei suabejojote praėjus ne daugiau negu 30 dienų nuo meno kūrinio įsigyjimo datos, susisiekite su mumis - priimsime kūrinį atgal ir grąžinsime pinigus arba pasiūlysime išsirinkti kitą iš mūsų meno platformos!

Kūrinys interjere
Mastelis:

1cm = 14,5cm

Pakeisti paveikslo dydį
Pakeisti kambarį
Įkelti savo kambarį
Pagalba
Autorius

Kai dabar meno pasaulyje dažnai siekiama išprovokuoti, sukelti kuo stipresnę emociją, Vytautas Poška eina priešingu keliu ir kuria paprasčiausią ramybę.

Dauguma autoriaus kūrinių daugiau arba mažiau į abstrakciją palinkę peizažai, kuriuose vaizduojamas vietas sunkiai susiesi su konkrečiu žemėlapio tašku, veikiau pajusi, kad jos tarsi jau matytos ir patirtos, kaip pavadinimas, pakibęs ant liežuvio galo, kažkas, ką tikrai žinai, bet niekaip negali įvardinti. Erdvė ir laikas čia tampa begaliniai. Jokio siužeto, jokio apčiuopiamo pasakojimo nenešantys vaizdai nukreipia mintis savieigai ir nuteikia savotiškai meditacijai.

Prie ramumos jausmo taip pat prisideda prie skaidrus, pastelinis koloritas, į kurį tik retkarčiais įsiveržia ryškesni atspalviai ir lengvi, impulsyvūs, bet kartu ir užtikrinti potėpiai, nutrinantys ribą tarp abstrakto ir konkretumo.

Šiuos ramybę skleidžiančius darbus rekomenduojame norintiems papuošti miegamojo erdvę arba įnešti daugiau harmonijos į bendras namų erdves.

Žymiausi kūriniai:

1992 m. Vilniaus elektros tinkluose - „Energija”, technika freska - sgrafitas.

1995 m. „Sparnų” restorane Vilniuje „Sparnai”, technika freska - sgrafitas.

1996 m. Lietuvos etnokosmologijos muziejuje Molėtų r. - „Atspindžiai”, technika freska - sgrafitas.

1999 m. „Saulės laikrodis“, technika sgrafitas, ( 3,10 m. x 2,55 m.) Valdovų rūmų fasadas, Vilnius.

2000 m. sukūrė scenografiją Lietuvos nacionaliniame dramos teatre spektakliui „Dienos ir dainos” (muzikinis spektaklis pagal S.Berto kn. „Edith Piaf"), režisierius R.Morkūnas.

2005 m. sukūrė scenografiją Lietuvos nacionaliniame dramos teatre spektakliui „Apkabink mane”, režisierius A. Vidžiūnas. 

2010 m. sukūrė skluptūrą „Geležinis vilkas“ aukštis 2 m. Vilniaus geležinkelio stotyje.

 Autorius yra Lietuvos Dailininkų Sąjungos narys

Autorius yra Lietuvos Dailininkų Sąjungos narys

Autorius turi oficialų Meno Kūrėjo statusą, kurį suteikia Lietuvos Kultūros Ministerija

Autorius turi oficialų Meno Kūrėjo statusą, kurį suteikia Lietuvos Kultūros Ministerija