Prie upės

Technika: Akrilas - kartonas
Dydis: 40x50 cm
223,00 €
Su mokesčiais
Rekomenduoja laimingi klientai
Kainos siūlymas
Paprašyti daugiau kūrinio nuotraukų

Pristatymas

Lietuvoje paveikslus atveža kurjerių kompanija ir tai užtrunka 2-3 darbo dienas po išsiuntimo. Jeigu reikia paveikslo greičiau, susisiekite su mumis - rasime greitesnį sprendimą! Jeigu nenorite mokėti už siuntimą, paveikslus galite atsiimti mūsų galerijose Kaune arba Vilniuje.

Meno kūriniai yra vienetiniai, todėl būtinai prieš atvykdami pasiskambinkite ir įsitikinkite, kad jūsų užsakymas paruoštas.

Jeigu siunčiate paveikslą ne į Europos Sąjungą, Jūsų valstybė gali priskaičiuoti papildomą importo mokestį. Tokiu atveju, už importo mokesčio susimokėjimą yra atsakingas gavėjas.

Grąžinimas

Taip, paveikslus grąžinti galima! Mūsų pagrindinis tikslas - padėti surasti Jums tą vienintelį meno kūrinį, kuris tikrai patinka ir tinka - juk tai yra daiktas, kuris puoš namus ilgą laiką, o galiausiai bus perduodamas ir ateities kartoms.

Nors pagal įstatymą meno kūrinių grąžinti negalima (tam reikalingas pardavėjo sutikimas), nesijaudinkite - jei suabejojote praėjus ne daugiau negu 30 dienų nuo meno kūrinio įsigyjimo datos, susisiekite su mumis - priimsime kūrinį atgal ir grąžinsime pinigus arba pasiūlysime išsirinkti kitą iš mūsų meno platformos!

Autorius

J. Grigienė gimė ir užaugo Kaune, dailės pagrindus įgijo keturmetėje dailės mokykloje (dabar A. Martinaičio). 1978m. baigė VDA Klaipėdos dailės fakultetą.

Dailininkė dirba įvairiomis tapybos technikomis, paskutiniu laiku dažniausiai akrilu. Darbuose siekia įamžinti trapias gamtos akimirkas, jos nuotaikų pažadintas nostalgiškas vaikystės vizijas. Jolanta ypač pamėgo augalinius ir gamtos motyvus, kurie tapo neišsiamiamu kūrybos šaltiniu.

Menininkė taip pat išbandė jėgas scenografijoje, taikomojoje grafikoje, sienų tapyboje. Dalyvauja šiuolaikinio meno forumuose ''Homo ludens''

Menininkės darbų yra įsigiję asmenys iš Danijos, Vokietijos, Rusijos, yra surengusi 7 autorines parodas, dalyvavusi grupinėse parodose Jonavoje, Klaipėdoje, Kaune, Vilniuje, Kėdainiuose, Ukmergėje, Marijampolėje ir kt.