Kai pyksti... Patrepsėk

Technika: Akrilas - drobė
Dydis: 58x78 cm
420,00 €

Mokėkite iš karto, arba 4 įmokas po 105,00 €

Su mokesčiais
Rekomenduoja laimingi klientai
Kainos siūlymas
Paprašyti daugiau kūrinio nuotraukų

Aprašymas

Kūrinio ID - 1580

Pristatymas

Lietuvoje paveikslus atveža kurjerių kompanija ir tai užtrunka 2-5 darbo dienas. Jeigu reikia paveikslo greičiau, susisiekite su mumis - rasime greitesnį sprendimą! Jeigu nenorite mokėti už siuntimą, paveikslus galite atsiimti mūsų galerijose Kaune arba Vilniuje.

Meno kūriniai yra vienetiniai, todėl būtinai prieš atvykdami pasiskambinkite ir įsitikinkite, kad jūsų užsakymas paruoštas.

Jeigu siunčiate paveikslą ne į Europos Sąjungą, Jūsų valstybė gali priskaičiuoti papildomą importo mokestį. Tokiu atveju, už importo mokesčio susimokėjimą yra atsakingas gavėjas.

Grąžinimas

Taip, paveikslus grąžinti galima! Mūsų pagrindinis tikslas - padėti surasti Jums tą vienintelį meno kūrinį, kuris tikrai patinka ir tinka - juk tai yra daiktas, kuris puoš namus ilgą laiką, o galiausiai bus perduodamas ir ateities kartoms.

Nors pagal įstatymą meno kūrinių grąžinti negalima (tam reikalingas pardavėjo sutikimas), nesijaudinkite - jei suabejojote praėjus ne daugiau negu 30 dienų nuo meno kūrinio įsigyjimo datos, susisiekite su mumis - priimsime kūrinį atgal ir grąžinsime pinigus arba pasiūlysime išsirinkti kitą iš mūsų meno platformos!

Kūrinys interjere
Mastelis:

1cm = 14,5cm

Pakeisti paveikslo dydį
Pakeisti kambarį
Įkelti savo kambarį
Pagalba
Autorius

Aušrinė Gudienė sako, kad niekada netapo būdama blogos nuotaikos, nes tapyba jai ne darbas, o mintys ir jausmai, malonumas. Savo paveikslais ji stengiasi perteikti tik geras emocijas. Jos byra mažais taškeliais ant drobės, susijungia, susikabina į visumą, virsta vaizdu ir nesiliauja judėję toliau.

Žaisdama ryškiais ir subtiliais, šaltais ir šiltais atspalviais dailininkė bando sugauti kaprizingąjį "tarp" abstrakcijos ir konkretumo.

Menininkės kruopščiai atlikti spalvingi darbai labai tinka prie šiuolaikinio interjero, įneša savitos energijos ir dinamikos.