Komo ežeras

Technika: Aliejus - drobė - kartonas
Dydis: 30x40 cm
237,50 €
475,00 €
Su mokesčiais
Rekomenduoja laimingi klientai
Kainos siūlymas
Paprašyti daugiau kūrinio nuotraukų

Aprašymas

Kūrinio ID - 37104

Pristatymas

Lietuvoje paveikslus atveža kurjerių kompanija ir tai užtrunka 2-5 darbo dienas. Jeigu reikia paveikslo greičiau, susisiekite su mumis - rasime greitesnį sprendimą! Jeigu nenorite mokėti už siuntimą, paveikslus galite atsiimti mūsų galerijose Kaune arba Vilniuje.

Meno kūriniai yra vienetiniai, todėl būtinai prieš atvykdami pasiskambinkite ir įsitikinkite, kad jūsų užsakymas paruoštas.

Jeigu siunčiate paveikslą ne į Europos Sąjungą, Jūsų valstybė gali priskaičiuoti papildomą importo mokestį. Tokiu atveju, už importo mokesčio susimokėjimą yra atsakingas gavėjas.

Grąžinimas

Taip, paveikslus grąžinti galima! Mūsų pagrindinis tikslas - padėti surasti Jums tą vienintelį meno kūrinį, kuris tikrai patinka ir tinka - juk tai yra daiktas, kuris puoš namus ilgą laiką, o galiausiai bus perduodamas ir ateities kartoms.

Nors pagal įstatymą meno kūrinių grąžinti negalima (tam reikalingas pardavėjo sutikimas), nesijaudinkite - jei suabejojote praėjus ne daugiau negu 30 dienų nuo meno kūrinio įsigyjimo datos, susisiekite su mumis - priimsime kūrinį atgal ir grąžinsime pinigus arba pasiūlysime išsirinkti kitą iš mūsų meno platformos!

Autorius

Jau daug  metų kiekvieną  darbo dieną mano rankose teptukas. Ir ne įprastas dailininko, o specialus. Tai pagrindinis įrankis, kurio pagalba mano rankose gimsta dantis. Esu dantų technikas. Laboratorijoje  gaminu protezus, kurie savo anatomija, spalva turi maksimaliai atkartoti buvusį žmogaus dantį. Modeliavimas  atliekamas specialiu teptuku sluoksniuojant keramines mases, ko pasekoje išgaunama  anatominė danties forma ir spalva, maksimaliai artima kitiems dantims. 

O čia ir praverčia sugebėjimas jausti spalvas, erdvines formas, sukurti optines iliuzijas. Keraminės spalvų paletės pagalba tenka  pasiekti norimą rezultatą.

Po įtempto darbo, norėdamas atsipalaiduoti, imu į ranką dailininko teptuką ir ranka pati dėsto mintis, kurias perteikiu drobėje.