AT THE BALLET SCHOOL II

Technika: Aliejus - drobė
Dydis: 60x50 cm
681,00 €

Mokėkite iš karto, arba 4 įmokas po 170,25 €

Su mokesčiais
Rekomenduoja laimingi klientai
Kainos siūlymas
Paprašyti daugiau kūrinio nuotraukų

Pristatymas

Lietuvoje paveikslus atveža kurjerių kompanija ir tai užtrunka 2-3 darbo dienas po išsiuntimo. Jeigu reikia paveikslo greičiau, susisiekite su mumis - rasime greitesnį sprendimą! Jeigu nenorite mokėti už siuntimą, paveikslus galite atsiimti mūsų galerijose Kaune arba Vilniuje.

Meno kūriniai yra vienetiniai, todėl būtinai prieš atvykdami pasiskambinkite ir įsitikinkite, kad jūsų užsakymas paruoštas.

Jeigu siunčiate paveikslą ne į Europos Sąjungą, Jūsų valstybė gali priskaičiuoti papildomą importo mokestį. Tokiu atveju, už importo mokesčio susimokėjimą yra atsakingas gavėjas.

Grąžinimas

Taip, paveikslus grąžinti galima! Mūsų pagrindinis tikslas - padėti surasti Jums tą vienintelį meno kūrinį, kuris tikrai patinka ir tinka - juk tai yra daiktas, kuris puoš namus ilgą laiką, o galiausiai bus perduodamas ir ateities kartoms.

Nors pagal įstatymą meno kūrinių grąžinti negalima (tam reikalingas pardavėjo sutikimas), nesijaudinkite - jei suabejojote praėjus ne daugiau negu 30 dienų nuo meno kūrinio įsigyjimo datos, susisiekite su mumis - priimsime kūrinį atgal ir grąžinsime pinigus arba pasiūlysime išsirinkti kitą iš mūsų meno platformos!

Autorius

Esu Serghei Ghetiu. Gimiau nedideliame Soroca miestelyje Moldovoje. Nuo vaikystės domiuosi menu, o ypač tapyba. Puikiais rezultatais baigiau meno mokyklą Moldovoje. O po studijų Vokietijoje persikėliau gyventi į Lietuvą, Klaipėdą. Nuo to laiko užsiimu tapyba ir labai myliu šį darbą. Mano paveikslai kabo daugelyje pasaulio šalių ir aš nesiruošiu sustoti. Nuolat dirbu savo įgūdžių srityje, stengiuosi tobulėti. Mano paveikslai kabo Vilniaus ir Kauno galerijose. Bet didžioji dalis mano klientų yra amerikiečiai, net negaliu tiksliai pasakyti, kiek paveikslų yra JAV ir kuriose valstijose. Ir tai labai malonu! Menas man visų pirma yra emocijos, kurias gaunu darbo metu. Kiek prisimenu save ankstyvoje vaikystėje, mėgau vizualizuoti savo jausmus ir nuotaikas, todėl piešiu viską, nesirinkdamas vienos krypties, nes šiame pasaulyje yra daug dalykų, kuriuos noriu užfiksuoti savo paveiksluose, nesvarbu, ar žmonės, gamta ar natiurmortai. Mano meilė detalėms šio suvokimo nė kiek neapsunkina, o ilgametė tapybos patirtis leidžia greitai, be didelių ieškojimų tapyti, išreikšti save. Mano paveikslai atspindi mano proto būseną ir emocijas, todėl jie yra tokie ryškūs ir prisotinti detalių.

American Arts Award 2021 konkurse laimėjo 6 prizines vietas pagal kategorijas:

Kategorija:IMPRESSIONISM - HUMAN - 1st Place "Je Suis Ballerine III" 60x75cm Oil on canvas.

Kategorija:PORTRAIT OF SOMEONE NOT FAMOUS - 1st Place-Tie "The Birdman Mime" 75x60cm Oil on canvas.

Kategorija:OIL - HUMAN FIGURE - 2nd Place "Lost In The Rain" 65x80cm Oil on canvas.

Kategorija:REALISM OR IMPRESSIONISM - LANDSCAPE WITH LIFE - 2nd Place-Tie "Catch Me If You Can!" 75x60cm Oil on canvas.

Kategorija:IMPRESSIONISM - HUMAN - 3rd Place-Tie "The Girl With The Eyes Of The Whole World" 50x60cm Oil on canvas.

Kategorija:EXPRESSIONISM - HUMAN FIGURE - 4th Place-Tie "I Will Write Your Name With Rain!" 65x80cm Oil on canvas.