Beržynas / parama Ukrainai

Technika: Aliejus - drobė
Dydis: 50x100 cm
Rekomenduoja laimingi klientai

Pristatymas

Lietuvoje paveikslus atveža kurjerių kompanija ir tai užtrunka 2-3 darbo dienas po išsiuntimo. Jeigu reikia paveikslo greičiau, susisiekite su mumis - rasime greitesnį sprendimą! Jeigu nenorite mokėti už siuntimą, paveikslus galite atsiimti mūsų galerijose Kaune arba Vilniuje.

Meno kūriniai yra vienetiniai, todėl būtinai prieš atvykdami pasiskambinkite ir įsitikinkite, kad jūsų užsakymas paruoštas.

Jeigu siunčiate paveikslą ne į Europos Sąjungą, Jūsų valstybė gali priskaičiuoti papildomą importo mokestį. Tokiu atveju, už importo mokesčio susimokėjimą yra atsakingas gavėjas.

Grąžinimas

Taip, paveikslus grąžinti galima! Mūsų pagrindinis tikslas - padėti surasti Jums tą vienintelį meno kūrinį, kuris tikrai patinka ir tinka - juk tai yra daiktas, kuris puoš namus ilgą laiką, o galiausiai bus perduodamas ir ateities kartoms.

Nors pagal įstatymą meno kūrinių grąžinti negalima (tam reikalingas pardavėjo sutikimas), nesijaudinkite - jei suabejojote praėjus ne daugiau negu 30 dienų nuo meno kūrinio įsigyjimo datos, susisiekite su mumis - priimsime kūrinį atgal ir grąžinsime pinigus arba pasiūlysime išsirinkti kitą iš mūsų meno platformos!

Piešiau visada. Ant kaladėlių, ant tualeto durų, vėliau jau ant popieriaus Kauno J. Naujalio meno mokykloje ir Valstybiniame dailės institute. 

Akvarelės skaidrumą pakeitė akrilas, vėliau aliejus. Mano tapyba, kaip ir kasdienybė, pastoviai kinta  - vaizdai, temos, personažai ir, žinoma, koloritas.

Paskutiniuose  paveiksluose bandau suvokti supančio pasaulio paslaptį, sukurti asmeninės patirties asociacijų viziją. Kiekvienas kūrinys – tai tarsi susitikimai prabėgusiam laike. Čia susitinka tikrovė bei  mistika, virsdamos naujomis realybėmis. Mes visi turime individualų kūrinio suvokimą, kuris kinta nuolatinėje laiko  tėkmėje.

Ir aš negaliu net sau pažadėti, kad nesikeisiu…