Gaila, šilta upė negili / parama Ukrainai

Technika: Aliejus - drobė
Dydis: 60x50 cm
440,00 €

Mokėkite iš karto, arba 4 įmokas po 110,00 €

Su mokesčiais
Rekomenduoja laimingi klientai
Kainos siūlymas
Paprašyti daugiau kūrinio nuotraukų

Pristatymas

Lietuvoje paveikslus atveža kurjerių kompanija ir tai užtrunka 2-3 darbo dienas po išsiuntimo. Jeigu reikia paveikslo greičiau, susisiekite su mumis - rasime greitesnį sprendimą! Jeigu nenorite mokėti už siuntimą, paveikslus galite atsiimti mūsų galerijose Kaune arba Vilniuje.

Meno kūriniai yra vienetiniai, todėl būtinai prieš atvykdami pasiskambinkite ir įsitikinkite, kad jūsų užsakymas paruoštas.

Jeigu siunčiate paveikslą ne į Europos Sąjungą, Jūsų valstybė gali priskaičiuoti papildomą importo mokestį. Tokiu atveju, už importo mokesčio susimokėjimą yra atsakingas gavėjas.

Grąžinimas

Taip, paveikslus grąžinti galima! Mūsų pagrindinis tikslas - padėti surasti Jums tą vienintelį meno kūrinį, kuris tikrai patinka ir tinka - juk tai yra daiktas, kuris puoš namus ilgą laiką, o galiausiai bus perduodamas ir ateities kartoms.

Nors pagal įstatymą meno kūrinių grąžinti negalima (tam reikalingas pardavėjo sutikimas), nesijaudinkite - jei suabejojote praėjus ne daugiau negu 30 dienų nuo meno kūrinio įsigyjimo datos, susisiekite su mumis - priimsime kūrinį atgal ir grąžinsime pinigus arba pasiūlysime išsirinkti kitą iš mūsų meno platformos!

Elena Antanavičiūtė (2020 m. Jaunojo tapytojo prizo laimėtoja; 2021 m. baigė tapybos magistro studijas VDA.):

Gyvename savo kūne – vieninteliame, kurį turime. Paskutinius kelerius metus mano kūryboje vyravo kūno tema. Taigi buvau kūne visomis prasmėmis. Kūnas – ne tik vaizdavimo objektas, bet ir kūrybos įrankis – juk darbai sukuriami su jo prisilietimu. Be to, tapydama kūną, esu apsupta darbų, vaizduojančių kūną.

Kūno tema yra ir asmeniška, ir universali. Požiūrį į kūną lemia ir aplinka, visuomenės požiūris, grožio standartai, asmeninės patirtys. Kūnas – ne tik išvaizda, bet ir tai, kas leidžia patirti pasaulį, gyvenimą. Mane domina tiek dažnai eksploatuojamos kūno dalys, tiek rečiau pastebimos, kaip piršto sąnarių raukšlės, odos klostės, primenančios abstrakčius ornamentus ar peizažus. Per kūną patiriame pasaulį, taigi per jį reiškiu ir savo apmąstymus."

Kiti autoriaus kūriniai
Kiti kūriniai iš kategorijos