Gulbės / parama Ukrainai

Technika: Aliejus - drobė
Dydis: 35x40 cm
267,00 €
Su mokesčiais
Rekomenduoja laimingi klientai
Kainos siūlymas
Paprašyti daugiau kūrinio nuotraukų

Pristatymas

Lietuvoje paveikslus atveža kurjerių kompanija ir tai užtrunka 2-3 darbo dienas po išsiuntimo. Jeigu reikia paveikslo greičiau, susisiekite su mumis - rasime greitesnį sprendimą! Jeigu nenorite mokėti už siuntimą, paveikslus galite atsiimti mūsų galerijose Kaune arba Vilniuje.

Meno kūriniai yra vienetiniai, todėl būtinai prieš atvykdami pasiskambinkite ir įsitikinkite, kad jūsų užsakymas paruoštas.

Jeigu siunčiate paveikslą ne į Europos Sąjungą, Jūsų valstybė gali priskaičiuoti papildomą importo mokestį. Tokiu atveju, už importo mokesčio susimokėjimą yra atsakingas gavėjas.

Grąžinimas

Taip, paveikslus grąžinti galima! Mūsų pagrindinis tikslas - padėti surasti Jums tą vienintelį meno kūrinį, kuris tikrai patinka ir tinka - juk tai yra daiktas, kuris puoš namus ilgą laiką, o galiausiai bus perduodamas ir ateities kartoms.

Nors pagal įstatymą meno kūrinių grąžinti negalima (tam reikalingas pardavėjo sutikimas), nesijaudinkite - jei suabejojote praėjus ne daugiau negu 30 dienų nuo meno kūrinio įsigyjimo datos, susisiekite su mumis - priimsime kūrinį atgal ir grąžinsime pinigus arba pasiūlysime išsirinkti kitą iš mūsų meno platformos!

Autorius

Esu menininkė, kurianti Vilniuje.

Tapybos kalba, tam tikra prasme, man kalbėti lengviausia. Šia raiška galiu perteikti savo vaizdinių pasaulį, kuris kartais atrodytų toks trapus ir miglotas, nugulęs ant drobės įgauna aiškų pavidalą. Mėgstu įvairius žanrus, tiek portreto, tiek peizažo. Neretai žiūrovai mano darbuose įžvelgia vaikystės temas. Štai vienas menotyrininkas gan taikliai apibūdino mano braižą: „Menininkė apie „infantilumą“ kalba ne tik per savo temas, bet ir iš dalies atkurdama „naivią“, paauglišką tapybos manierą.“

Nuo 2016 metų esu surengusi kelias personalines parodas. Vilniaus dailės akademijoje įgijau dailės magistro ir bakalauro diplomus.

Kiti autoriaus kūriniai
Kiti kūriniai iš kategorijos