Taika ir viltis II / parama Ukrainai

Technika: Aliejus - drobė
Dydis: 35x35 cm
Paruoštas kabinti ant sienos
Rekomenduoja laimingi klientai

Pristatymas

Lietuvoje paveikslus atveža kurjerių kompanija ir tai užtrunka 2-3 darbo dienas po išsiuntimo. Jeigu reikia paveikslo greičiau, susisiekite su mumis - rasime greitesnį sprendimą! Jeigu nenorite mokėti už siuntimą, paveikslus galite atsiimti mūsų galerijose Kaune arba Vilniuje.

Meno kūriniai yra vienetiniai, todėl būtinai prieš atvykdami pasiskambinkite ir įsitikinkite, kad jūsų užsakymas paruoštas.

Jeigu siunčiate paveikslą ne į Europos Sąjungą, Jūsų valstybė gali priskaičiuoti papildomą importo mokestį. Tokiu atveju, už importo mokesčio susimokėjimą yra atsakingas gavėjas.

Grąžinimas

Taip, paveikslus grąžinti galima! Mūsų pagrindinis tikslas - padėti surasti Jums tą vienintelį meno kūrinį, kuris tikrai patinka ir tinka - juk tai yra daiktas, kuris puoš namus ilgą laiką, o galiausiai bus perduodamas ir ateities kartoms.

Nors pagal įstatymą meno kūrinių grąžinti negalima (tam reikalingas pardavėjo sutikimas), nesijaudinkite - jei suabejojote praėjus ne daugiau negu 30 dienų nuo meno kūrinio įsigyjimo datos, susisiekite su mumis - priimsime kūrinį atgal ir grąžinsime pinigus arba pasiūlysime išsirinkti kitą iš mūsų meno platformos!

Autorius

Irenos Čingienės ieškojimų procesas vyksta tarp linijos ir spalvų, abstrakcijos ir siužeto, tarp grafikos ir tapybos. Darbai įgauna savitą stilių, faktūros linijos, spalvų ir jausmų prisodrintą veiksmų laisvę.

Paveikslai yra didžioji iliuzija, todėl galima pasakoti įvairias istorijas komunikuojant laiką ir erdvę.

Irena mėgsta keliones, pokyčius, o tapo tai, kas jai artima sielai, kas patinka. Šiuo metu dailininkę užvaldžiusios kelionės. Nauji įspūdžiai, vaizdai, nuotaikos, mintys teptuko prisilietimu gula ant drobės. Dėl naujų teminių variacijų, kūriniai kartais tampa žaismingi, kartais - filosofiški.

Kiekvienas paveikslas - spalvų, pustonių, įvairiausių faktūrų ir piešinio sintezė - lydinys. Paveikslo vidinė energija bei emocinė aura sklinda intensyviomis spalvomis ir temų kontrastais.