Audros / parama Ukrainai

Technika: Chemigrama, pasigamintas fotopopierius
Dydis: 19x19 cm
195,00 €
Su mokesčiais
Įrėmintas
Paruoštas kabinti ant sienos
Rekomenduoja laimingi klientai
Kainos siūlymas
Paprašyti daugiau kūrinio nuotraukų

Pristatymas

Lietuvoje paveikslus atveža kurjerių kompanija ir tai užtrunka 2-3 darbo dienas po išsiuntimo. Jeigu reikia paveikslo greičiau, susisiekite su mumis - rasime greitesnį sprendimą! Jeigu nenorite mokėti už siuntimą, paveikslus galite atsiimti mūsų galerijose Kaune arba Vilniuje.

Meno kūriniai yra vienetiniai, todėl būtinai prieš atvykdami pasiskambinkite ir įsitikinkite, kad jūsų užsakymas paruoštas.

Jeigu siunčiate paveikslą ne į Europos Sąjungą, Jūsų valstybė gali priskaičiuoti papildomą importo mokestį. Tokiu atveju, už importo mokesčio susimokėjimą yra atsakingas gavėjas.

Grąžinimas

Taip, paveikslus grąžinti galima! Mūsų pagrindinis tikslas - padėti surasti Jums tą vienintelį meno kūrinį, kuris tikrai patinka ir tinka - juk tai yra daiktas, kuris puoš namus ilgą laiką, o galiausiai bus perduodamas ir ateities kartoms.

Nors pagal įstatymą meno kūrinių grąžinti negalima (tam reikalingas pardavėjo sutikimas), nesijaudinkite - jei suabejojote praėjus ne daugiau negu 30 dienų nuo meno kūrinio įsigyjimo datos, susisiekite su mumis - priimsime kūrinį atgal ir grąžinsime pinigus arba pasiūlysime išsirinkti kitą iš mūsų meno platformos!

Autorius

Savo darbams atlikti autorė naudoja vieną iš "fotografija be fotoaparato" metodų, t.y. chemigramas. Kaip ir paveikslui nutapyti nėra būtinas teptukas, taip ir šiems darbams nenaudojamas fotoaparatas. Tačiau pasitelkiama šviesa, šviesai jautrus paviršius, cheminės medžiagos, bei įvairūs priedai pvz. indų ploviklis, aliejus ir kt. Eksperimentuojant su šiomis priemonėmis ir stebint vykstančias chemines reakcijas sugretinami taip pat žmogaus smegenyse vykstantys cheminiai procesai. Kurie nuolatos vykdami nulemia mūsų unikalias būsenas, nuo visiškai ramių iki audringų. Ar bent trumpam nukelia į įsivaizduojamą pasaulį su jame esančiais personažais, kuriame nėra skaitmeninių technologijų. Technologijoms užvaldant pasaulį norisi nepamiršti, kad vis dar egzistuoja galimybės eksperimentuoti naudojant neskaitmenizuotus įrankius.

Autorė šiuo metu tęsia kūrybinę veiklą Vilniuje ir gilina žinias fotografijos srityje Vilniaus dizaino kolegijoje, Taikomosios fotografijos specialybėje.