Miško ląstelės su inkilu / parama Ukrainai

Technika: Aliejus - drobė
Dydis: 70x35 cm
Paruoštas kabinti ant sienos
Rekomenduoja laimingi klientai

Pristatymas

Lietuvoje paveikslus atveža kurjerių kompanija ir tai užtrunka 2-3 darbo dienas po išsiuntimo. Jeigu reikia paveikslo greičiau, susisiekite su mumis - rasime greitesnį sprendimą! Jeigu nenorite mokėti už siuntimą, paveikslus galite atsiimti mūsų galerijose Kaune arba Vilniuje.

Meno kūriniai yra vienetiniai, todėl būtinai prieš atvykdami pasiskambinkite ir įsitikinkite, kad jūsų užsakymas paruoštas.

Jeigu siunčiate paveikslą ne į Europos Sąjungą, Jūsų valstybė gali priskaičiuoti papildomą importo mokestį. Tokiu atveju, už importo mokesčio susimokėjimą yra atsakingas gavėjas.

Grąžinimas

Taip, paveikslus grąžinti galima! Mūsų pagrindinis tikslas - padėti surasti Jums tą vienintelį meno kūrinį, kuris tikrai patinka ir tinka - juk tai yra daiktas, kuris puoš namus ilgą laiką, o galiausiai bus perduodamas ir ateities kartoms.

Nors pagal įstatymą meno kūrinių grąžinti negalima (tam reikalingas pardavėjo sutikimas), nesijaudinkite - jei suabejojote praėjus ne daugiau negu 30 dienų nuo meno kūrinio įsigyjimo datos, susisiekite su mumis - priimsime kūrinį atgal ir grąžinsime pinigus arba pasiūlysime išsirinkti kitą iš mūsų meno platformos!

Autorius

Kristina Asinus (Asinavičiūtė) yra talentinga jaunosios kartos tapytoja. Menininkės tapyba pasižymi savo atviromis gaivališkomis spalvomis, stipraus piešinio ir spalvinių dėmių unikalia derme. Darbams būdingas savitas humoro jausmas persipinantis su perkeltine filosofine gelme. Labiausiai dominuojančios kūrybinės temos: gamta, gyvūnai ir augalai, buitis/būtis, "minties sparta", sinkretizmas.

Kristina Asinus 2018 metais įgijo grafikos bakalaurą Vilniaus Dailės Akademijoje. Autorė yra surengus personalinių parodų, kurios sulaukė daug puikių atsiliepimų ir visuomenės bei žiniasklaidos susidomėjimo. Asinavičiūtė dalyvauja tapybos pleneruose, yra diplomuota konkursų ir grupinių parodų dalyvė. Nuo 2020 metų - dailininkų sąjungos narė. Nemažai Kristinos Asinus darbų priklauso privačioms kolekcijoms Lietuvoje, Jungtinėje Karalystėje, Jungtinėse Amerikos Valstijose, Vokietijoje bei kitur.

 Autorius yra Lietuvos Dailininkų Sąjungos narys

Autorius yra Lietuvos Dailininkų Sąjungos narys