Whistlejacket / parama Ukrainai

Technika: Aliejus - drobė
Dydis: 34x44 cm
285,00 €
Su mokesčiais
Rekomenduoja laimingi klientai
Kainos siūlymas
Paprašyti daugiau kūrinio nuotraukų

Pristatymas

Lietuvoje paveikslus atveža kurjerių kompanija ir tai užtrunka 2-3 darbo dienas po išsiuntimo. Jeigu reikia paveikslo greičiau, susisiekite su mumis - rasime greitesnį sprendimą! Jeigu nenorite mokėti už siuntimą, paveikslus galite atsiimti mūsų galerijose Kaune arba Vilniuje.

Meno kūriniai yra vienetiniai, todėl būtinai prieš atvykdami pasiskambinkite ir įsitikinkite, kad jūsų užsakymas paruoštas.

Jeigu siunčiate paveikslą ne į Europos Sąjungą, Jūsų valstybė gali priskaičiuoti papildomą importo mokestį. Tokiu atveju, už importo mokesčio susimokėjimą yra atsakingas gavėjas.

Grąžinimas

Taip, paveikslus grąžinti galima! Mūsų pagrindinis tikslas - padėti surasti Jums tą vienintelį meno kūrinį, kuris tikrai patinka ir tinka - juk tai yra daiktas, kuris puoš namus ilgą laiką, o galiausiai bus perduodamas ir ateities kartoms.

Nors pagal įstatymą meno kūrinių grąžinti negalima (tam reikalingas pardavėjo sutikimas), nesijaudinkite - jei suabejojote praėjus ne daugiau negu 30 dienų nuo meno kūrinio įsigyjimo datos, susisiekite su mumis - priimsime kūrinį atgal ir grąžinsime pinigus arba pasiūlysime išsirinkti kitą iš mūsų meno platformos!

Autorius

Šis dailininkas visų pirma ypatingas tuo, kad nuodugniai studijavo senąsias tapybos technikas, kruopščios studijos leidžia nebijoti šios technikos keliamų iššūkių - tai atsispindi ir jo darbuose, menininkas puikiai perteikia realybės pojūtį, žaidžia su stiklu, atspindžiais ir šešėliais. Autorius linksta prie hiperrealizmo - jo darbuose tikrovė tikresnė už save pačią.

Andrej Cesiulevič repertuare dažniausias žanras - natiurmortas. Darbų kompozicijos minimalistinės, viename paveiksle susikoncentruojama į vieną centrinę figūrą, taip pabrėžiant net ir nedidelių mūsų kasdienybės detalių grožį, o detali jų studija tik pabrėžia visko, kas mus supa, subtilumą ir prigimtinį tobulumą. 

Andrej Cesiulevič - autorius, įvaldęs senovinės tapybos techniką, sukuria jausmą, lyg žiūrėtume į daugiau nei šimto metų senumo tapybą.