Ananasas - Teniso Fanas

Technika: Fotografija, limituoto kiekio (50 vnt.) giclee spauda ant Photo Rag Bright White 310 gsm popieriaus
Dydis: 29,7x21 cm
60,00 €
Su mokesčiais
Rekomenduoja laimingi klientai
Kainos siūlymas
Paprašyti daugiau kūrinio nuotraukų

Pristatymas

Lietuvoje paveikslus atveža kurjerių kompanija ir tai užtrunka 2-3 darbo dienas po išsiuntimo. Jeigu reikia paveikslo greičiau, susisiekite su mumis - rasime greitesnį sprendimą! Jeigu nenorite mokėti už siuntimą, paveikslus galite atsiimti mūsų galerijose Kaune arba Vilniuje.

Meno kūriniai yra vienetiniai, todėl būtinai prieš atvykdami pasiskambinkite ir įsitikinkite, kad jūsų užsakymas paruoštas. Jeigu siunčiate paveikslą ne į Europos Sąjungą, Jūsų valstybė gali priskaičiuoti papildomą importo mokestį. Tokiu atveju, už importo mokesčio susimokėjimą yra atsakingas gavėjas. Paveikslus siunčiame į visą pasaulį! Apie siuntimą į Europos Sąjungos ir užsienio šalis skaitykite ČIA.

Grąžinimas

Taip, paveikslus grąžinti galima! Mūsų pagrindinis tikslas - padėti surasti Jums tą vienintelį meno kūrinį, kuris tikrai patinka ir tinka - juk tai yra daiktas, kuris puoš namus ilgą laiką, o galiausiai bus perduodamas ir ateities kartoms.

Nors pagal įstatymą meno kūrinių grąžinti negalima (tam reikalingas pardavėjo sutikimas), nesijaudinkite - jei suabejojote praėjus ne daugiau negu 30 dienų nuo meno kūrinio įsigyjimo datos, susisiekite su mumis - priimsime kūrinį atgal ir grąžinsime pinigus arba pasiūlysime išsirinkti kitą iš mūsų meno platformos!

Autorius

Mano kelias iki paveikslų prasidėjo nuo susidomėjimo vadinamąja stop-motion animacija. Savo malonumui sumontavau kelis trumpus klipus ir nusprendžiau, kad rezultatas gali būti nebūtinai iš nuotraukų sukurtas judėjimas, bet ir pats kadras.

Mėgstu panaudoti paprastus buities daiktus, maisto produktus. Juos savaip spalvinti.

Užsiimu tuo, nes įdomu ir patinka pats procesas. Savamoksliškai, be meninio išsilavinimo.

Idėjas įgyvendinu praktiškai - fotografuodamas. Darbai natūralūs, be skaitmeninės grafikos.

Kūrybą internete taip pat pateikiu pseudonimu - Vytautomi.

Kiti autoriaus kūriniai

Fotografija, limituoto kiekio (50 vnt.) giclee spauda ant Photo Rag Bright White 310 gsm popieriaus

29,7x21 cm

Kiti kūriniai iš kategorijos