Pink Guy

Technika: Skaitmeninė grafika, drobė, 2019
Dydis: 56x56 cm
98,00 €
Su mokesčiais
Rekomenduoja laimingi klientai
Kainos siūlymas
Paprašyti daugiau kūrinio nuotraukų

Pristatymas

Lietuvoje paveikslus atveža kurjerių kompanija ir tai užtrunka 2-3 darbo dienas po išsiuntimo. Jeigu reikia paveikslo greičiau, susisiekite su mumis - rasime greitesnį sprendimą! Jeigu nenorite mokėti už siuntimą, paveikslus galite atsiimti mūsų galerijose Kaune arba Vilniuje.

Meno kūriniai yra vienetiniai, todėl būtinai prieš atvykdami pasiskambinkite ir įsitikinkite, kad jūsų užsakymas paruoštas.

Jeigu siunčiate paveikslą ne į Europos Sąjungą, Jūsų valstybė gali priskaičiuoti papildomą importo mokestį. Tokiu atveju, už importo mokesčio susimokėjimą yra atsakingas gavėjas.

Grąžinimas

Taip, paveikslus grąžinti galima! Mūsų pagrindinis tikslas - padėti surasti Jums tą vienintelį meno kūrinį, kuris tikrai patinka ir tinka - juk tai yra daiktas, kuris puoš namus ilgą laiką, o galiausiai bus perduodamas ir ateities kartoms.

Nors pagal įstatymą meno kūrinių grąžinti negalima (tam reikalingas pardavėjo sutikimas), nesijaudinkite - jei suabejojote praėjus ne daugiau negu 30 dienų nuo meno kūrinio įsigyjimo datos, susisiekite su mumis - priimsime kūrinį atgal ir grąžinsime pinigus arba pasiūlysime išsirinkti kitą iš mūsų meno platformos!

Kūrinys interjere
Mastelis:

1cm = 14,5cm

Pakeisti paveikslo dydį
Pakeisti kambarį
Įkelti savo kambarį
Pagalba

"Visą gyvenimą augau meno apsuptyje. Joks kitas pašaukimas be meno niekada nebuvo ir atėjęs į galvą," - pasakoja žinomų menininkų šeimoje augusi dailininkė. "Norą piešti animaciją pajutau pasinėrusi į komiksus ir animacinius filmus. Taip atradau popartą. Mano inspiracija kyla iš dalykų, kurie man gyvenime teikia džiaugsmą ir duoda laisvę saviraiškai, o ryškios spalvos reprezentuoja mano norą pašalinti visus pilkumus iš šio pasaulio."

Jaunos menininkės kūryba iš tiesų panešėja į sustabdytą animacinio filmo kadrą ar komiksą, ryškios spalvos, plačios spalvinės dėmės, stiprus linijinis piešinys. Tačiau Adelė poparto stilistiką jungia su inspiracijomis iš senųjų meistrų darbų, ikoniškų kino filmų ir, žinoma, vidinių išgyvenimų, jaunam žmogui svarbiomis temomis. O smagiausia šių kūrinių dalis - linksmas, truputį ironiškas, bet jokiu būdu ne kandus autorės žiūros kampas.

Kylančios žvaigždės - jauni ir talentingi autoriai

Kylančios žvaigždės - jauni ir talentingi autoriai

Skaitmeninio meno kūrėjai

Skaitmeninio meno kūrėjai