Nidos uostas

Technika: Aliejus - drobė
Dydis: 35x45 cm
Paruoštas kabinti ant sienos
Rekomenduoja laimingi klientai

Pristatymas

Lietuvoje paveikslus atveža kurjerių kompanija ir tai užtrunka 2-3 darbo dienas po išsiuntimo. Jeigu reikia paveikslo greičiau, susisiekite su mumis - rasime greitesnį sprendimą! Jeigu nenorite mokėti už siuntimą, paveikslus galite atsiimti mūsų galerijose Kaune arba Vilniuje.

Meno kūriniai yra vienetiniai, todėl būtinai prieš atvykdami pasiskambinkite ir įsitikinkite, kad jūsų užsakymas paruoštas.

Jeigu siunčiate paveikslą ne į Europos Sąjungą, Jūsų valstybė gali priskaičiuoti papildomą importo mokestį. Tokiu atveju, už importo mokesčio susimokėjimą yra atsakingas gavėjas.

Grąžinimas

Taip, paveikslus grąžinti galima! Mūsų pagrindinis tikslas - padėti surasti Jums tą vienintelį meno kūrinį, kuris tikrai patinka ir tinka - juk tai yra daiktas, kuris puoš namus ilgą laiką, o galiausiai bus perduodamas ir ateities kartoms.

Nors pagal įstatymą meno kūrinių grąžinti negalima (tam reikalingas pardavėjo sutikimas), nesijaudinkite - jei suabejojote praėjus ne daugiau negu 30 dienų nuo meno kūrinio įsigyjimo datos, susisiekite su mumis - priimsime kūrinį atgal ir grąžinsime pinigus arba pasiūlysime išsirinkti kitą iš mūsų meno platformos!

Autorius

Gimė ( 1956 m. ), gyvena ir kuria Kaune.
Baigė Kauno St. Žuko taikomosios dailės technikumą, dabar Kauno kolegija.
1979-1985 m. studijos Vilniaus valstybiniame dailės institute, dabar Vilniaus akademija.

Kuria aliejinės tapybos, akvarelės, piešimo technika, dailininko kūrinių yra įsigiję krašto muziejus Raseiniuose, Kauno kunigų seminarija, Kiskunmajsa (Vengrija) miesto muziejus, įvairios organizacijos ir privatūs asmenys Lietuvoje bei užsienyje.

Vyraujanti kūrybos tematika - peizažas ir architektūra.

Už kūrybinius pasiekimus tapyboje dailininkas 2022 m. buvo apdovanotas grafiko Audriaus Puipos vardo laureato diplomu 28 tarptautiniame tapybos plenere Nidoje, Tomašov Liubelski miesto (Lenkija) burmistro isteigtu diplomu ir premija.

Dalyvauja grupinese parodose Lietuvoje ir užsienyje, daugelio kūrybinių plenerų dalyvis, rengia personalines parodas.