Pamiškė

Technika: Akrilas - drobė
Dydis: 120x110 cm
555,00 €

Mokėkite iš karto, arba 4 įmokas po 138,75 €

Su mokesčiais
Paruoštas kabinti ant sienos
Rekomenduoja laimingi klientai
Kainos siūlymas
Paprašyti daugiau kūrinio nuotraukų

Pristatymas

Lietuvoje paveikslus atveža kurjerių kompanija ir tai užtrunka 2-3 darbo dienas po išsiuntimo. Jeigu reikia paveikslo greičiau, susisiekite su mumis - rasime greitesnį sprendimą! Jeigu nenorite mokėti už siuntimą, paveikslus galite atsiimti mūsų galerijose Kaune arba Vilniuje.

Meno kūriniai yra vienetiniai, todėl būtinai prieš atvykdami pasiskambinkite ir įsitikinkite, kad jūsų užsakymas paruoštas.

Jeigu siunčiate paveikslą ne į Europos Sąjungą, Jūsų valstybė gali priskaičiuoti papildomą importo mokestį. Tokiu atveju, už importo mokesčio susimokėjimą yra atsakingas gavėjas.

Grąžinimas

Taip, paveikslus grąžinti galima! Mūsų pagrindinis tikslas - padėti surasti Jums tą vienintelį meno kūrinį, kuris tikrai patinka ir tinka - juk tai yra daiktas, kuris puoš namus ilgą laiką, o galiausiai bus perduodamas ir ateities kartoms.

Nors pagal įstatymą meno kūrinių grąžinti negalima (tam reikalingas pardavėjo sutikimas), nesijaudinkite - jei suabejojote praėjus ne daugiau negu 30 dienų nuo meno kūrinio įsigyjimo datos, susisiekite su mumis - priimsime kūrinį atgal ir grąžinsime pinigus arba pasiūlysime išsirinkti kitą iš mūsų meno platformos!

Jauna menininkė Gabrielė Prišmantaitė, gimusi 1990 metais, atstovauja naujosios talentingų jaunų tapytojų bangai. Jos darbai yra daugiausiai pasižymi gamtos motyvais, tai atspindi jos gilų ryšį su gamta. Prišmantaitė dažnai mini gamtą kaip didžiausią savo įkvėpimo šaltinį, prieglaudą, kurioje ji gali visiškai atsipalaiduoti ir "įsižeminti".

Jos tapyba atspindi gamtos energiją, tuo pačiu metu pabrėždama jos jautrumą ir subtilybę. Ji turi išskirtinį stilių ir spalvų paletę, kurie papildo temas, kurias ji dažnai tyrinėja: gamtos peizažai, natiurmortai ir gėlės. Savamokslė menininkė daugiausia dirba su akrilu ant drobės, tai yra technika, kuri sustiprina jos meno gyvybingumą.

Prišmantaitės meniškumas yra kvietimas matyti gamtą per jos akis, perspektyvą, kuri jungia pasaulio aplink mus intensyvumą ir ramybę. Jos darbai yra liudijimas apie jos asmeninę tyrinėjimo ir mokymosi tapybos pasaulyje kelionę.