Šviesoje

Technika: Aliejus - drobė
Dydis: 70x80 cm
446,00 €

Mokėkite iš karto, arba 4 įmokas po 111,50 €

Su mokesčiais
Paruoštas kabinti ant sienos
Rekomenduoja laimingi klientai
Kainos siūlymas
Paprašyti daugiau kūrinio nuotraukų

Aprašymas

Kūrinio ID - 43809

Pristatymas

Lietuvoje paveikslus atveža kurjerių kompanija ir tai užtrunka 2-5 darbo dienas. Jeigu reikia paveikslo greičiau, susisiekite su mumis - rasime greitesnį sprendimą! Jeigu nenorite mokėti už siuntimą, paveikslus galite atsiimti mūsų galerijose Kaune arba Vilniuje.

Meno kūriniai yra vienetiniai, todėl būtinai prieš atvykdami pasiskambinkite ir įsitikinkite, kad jūsų užsakymas paruoštas.

Jeigu siunčiate paveikslą ne į Europos Sąjungą, Jūsų valstybė gali priskaičiuoti papildomą importo mokestį. Tokiu atveju, už importo mokesčio susimokėjimą yra atsakingas gavėjas.

Grąžinimas

Taip, paveikslus grąžinti galima! Mūsų pagrindinis tikslas - padėti surasti Jums tą vienintelį meno kūrinį, kuris tikrai patinka ir tinka - juk tai yra daiktas, kuris puoš namus ilgą laiką, o galiausiai bus perduodamas ir ateities kartoms.

Nors pagal įstatymą meno kūrinių grąžinti negalima (tam reikalingas pardavėjo sutikimas), nesijaudinkite - jei suabejojote praėjus ne daugiau negu 30 dienų nuo meno kūrinio įsigyjimo datos, susisiekite su mumis - priimsime kūrinį atgal ir grąžinsime pinigus arba pasiūlysime išsirinkti kitą iš mūsų meno platformos!

Kūrinys interjere
Mastelis:

1cm = 14,5cm

Pakeisti paveikslo dydį
Pakeisti kambarį
Įkelti savo kambarį
Pagalba
Autorius

Kūryba man – tai būdas įprasminti žmogaus gyvenimą, išreikšti save kaip asmenybę, tai būdas pakylėti žmogų virš kasdienybės, suteikti jam džiaugsmo ir teigiamų emocijų. Savo kūriniuose, tarp spalvų ir formų, „apgyvendinu“ meilę ir nerimą, nusivylimą ir viltį, tikėjimą ir svajones. Visa, kas neišsakoma žodžiais.

Gimiau ir užaugau Kaune. Baigiau Kauno Technologijų Universitetą ir Vilniaus Dailės akademiją. Parodose dalyvauju nuo 1994 m. Surengiau 15 personalinių parodų įvairiuose Lietuvos miestuose. Dalyvavau virš 50 bendrų parodų, plenerų, bienalių šalyje ir užsienyje. 2000 metais išleidau pirmąjį Lietuvoje dailės vadovėlį „Meno istorijos ir dailės pažinimo pagrindai“. Nuo 2009 metų esu Lietuvos Dailininkų sąjungos narė.

Kūriniuose mėgstu realistinius fragmentus apipinti savo fantazija. Dažniausiai tapau aliejiniais dažais ant drobės. Mano kūrinių yra įsigiję įvairios įstaigos ir privatūs asmenys Lietuvoje ir užsienyje (JAV, Australijoje, įvairiose Europos šalyse).

 Autorius yra Lietuvos Dailininkų Sąjungos narys

Autorius yra Lietuvos Dailininkų Sąjungos narys

Autorius turi oficialų Meno Kūrėjo statusą, kurį suteikia Lietuvos Kultūros Ministerija

Autorius turi oficialų Meno Kūrėjo statusą, kurį suteikia Lietuvos Kultūros Ministerija