Kažkur Aukštaitijoje

Technika: Aliejus - kartonas
Dydis: 70x100 cm
580,00 €

Mokėkite iš karto, arba 4 įmokas po 145,00 €

Su mokesčiais
Įrėmintas
Paruoštas kabinti ant sienos
Rekomenduoja laimingi klientai
Kainos siūlymas
Paprašyti daugiau kūrinio nuotraukų

Aprašymas

Kūrinio ID - 43535

Pristatymas

Lietuvoje paveikslus atveža kurjerių kompanija ir tai užtrunka 2-5 darbo dienas. Jeigu reikia paveikslo greičiau, susisiekite su mumis - rasime greitesnį sprendimą! Jeigu nenorite mokėti už siuntimą, paveikslus galite atsiimti mūsų galerijose Kaune arba Vilniuje.

Meno kūriniai yra vienetiniai, todėl būtinai prieš atvykdami pasiskambinkite ir įsitikinkite, kad jūsų užsakymas paruoštas.

Jeigu siunčiate paveikslą ne į Europos Sąjungą, Jūsų valstybė gali priskaičiuoti papildomą importo mokestį. Tokiu atveju, už importo mokesčio susimokėjimą yra atsakingas gavėjas.

Grąžinimas

Taip, paveikslus grąžinti galima! Mūsų pagrindinis tikslas - padėti surasti Jums tą vienintelį meno kūrinį, kuris tikrai patinka ir tinka - juk tai yra daiktas, kuris puoš namus ilgą laiką, o galiausiai bus perduodamas ir ateities kartoms.

Nors pagal įstatymą meno kūrinių grąžinti negalima (tam reikalingas pardavėjo sutikimas), nesijaudinkite - jei suabejojote praėjus ne daugiau negu 30 dienų nuo meno kūrinio įsigyjimo datos, susisiekite su mumis - priimsime kūrinį atgal ir grąžinsime pinigus arba pasiūlysime išsirinkti kitą iš mūsų meno platformos!

Kūrinys interjere
Mastelis:

1cm = 14,5cm

Pakeisti paveikslo dydį
Pakeisti kambarį
Įkelti savo kambarį
Pagalba
Autorius

Dailininkė Lilijana Tumaitė gimė 1942m. Kaune. Verta paminėti, jog jos senelis – knygnešys Jonas Tumas už lietuvišką žodį ne vienerius metus carizmo laikais atsėdėjęs „Kresty“ kalėjimo vienutėje, o senelio brolis – vienas Nepriklausomos Lietuvos kūrėjų, lietuvių literatūros klasikas Juozas Tumas – Vaižgantas.

Nuolatinis domėjimasis literatūra, muzika, menais šioje šeimoje buvo savaime suprantamas dalykas. Baigusi muzikos mokyklą, po to vidurinę, L. Tumaitė 1974m. Valstybiniame dailės institute įgijo dekoratyvinės dailės dailininkės – tekstilininkės specialybę. Netrukus persikėlusi į Vilnių, kurį laiką dirbo dailininke „Aušros“ kino teatre, „Litexpo“ parodų centre, po to Lietuvos dailės muziejuje vyr. moksline bendradarbe bei fondų saugotoja. Gana greitai tekstilę įveikė tapyba, kuriai dalininkė liko ištikima iki šiol. Dailininkės kūrybinėje sąskaitoje – 17 personalinių parodų. Noriai autorės tapybos darbus įsigiję yra ne tik Lietuvos, bet ir užsienio šalių dailės mylėtojai.

Pastarųjų metų kūryboje dominuoja gamtos kaip paslaptingos, galingos stichijos tema. Gamta kupina magiškų būtybių, dievybių ir paslapčių. Ir žmogus čia nuosekli tos gamtos dalis, jo ryšys su gamta atskleidžiamas per siurrealistiškus, sapniškus siužetus. Gyvūnai peizažuose pasirodo ne tik kaip gamtos dalis, bet ir kaip pranašai, gamtos paslapties įsikūnijimai. Autorės žvilgsnis į vaizduojamus objektus pagarbus ir kone sakralus.