Dangaus judesiai dykumoje

Technika: Grafitas - popierius
Dydis: 36x27 cm
410,00 €

Mokėkite iš karto, arba 4 įmokas po 102,50 €

Su mokesčiais
Rekomenduoja laimingi klientai
Kainos siūlymas
Paprašyti daugiau kūrinio nuotraukų

Aprašymas

Kūrinio ID - 40783

Pristatymas

Lietuvoje paveikslus atveža kurjerių kompanija ir tai užtrunka 2-5 darbo dienas. Jeigu reikia paveikslo greičiau, susisiekite su mumis - rasime greitesnį sprendimą! Jeigu nenorite mokėti už siuntimą, paveikslus galite atsiimti mūsų galerijose Kaune arba Vilniuje.

Meno kūriniai yra vienetiniai, todėl būtinai prieš atvykdami pasiskambinkite ir įsitikinkite, kad jūsų užsakymas paruoštas.

Jeigu siunčiate paveikslą ne į Europos Sąjungą, Jūsų valstybė gali priskaičiuoti papildomą importo mokestį. Tokiu atveju, už importo mokesčio susimokėjimą yra atsakingas gavėjas.

Grąžinimas

Taip, paveikslus grąžinti galima! Mūsų pagrindinis tikslas - padėti surasti Jums tą vienintelį meno kūrinį, kuris tikrai patinka ir tinka - juk tai yra daiktas, kuris puoš namus ilgą laiką, o galiausiai bus perduodamas ir ateities kartoms.

Nors pagal įstatymą meno kūrinių grąžinti negalima (tam reikalingas pardavėjo sutikimas), nesijaudinkite - jei suabejojote praėjus ne daugiau negu 30 dienų nuo meno kūrinio įsigyjimo datos, susisiekite su mumis - priimsime kūrinį atgal ir grąžinsime pinigus arba pasiūlysime išsirinkti kitą iš mūsų meno platformos!

Autorius
Kūrėja jautriai išreiškia transcendentalaus dvasinio būvio ryšį su žmogaus esatimi akcentuodama prigimtinį, dažnai instinktyvų troškimą būti kuo arčiau tiesos. Kūriniuose išryškėja metamorfinio ir meditacinio pobūdžio elementai, kurie jungdamiesi į naujas struktūras, primena tam tikrus ontologinius vaizdinius, peizažus.
Kūriniuose kalbama apie pačią būtį, pasitelkiant abstrakčius motyvus tarsi nuojautas to, kas yra šalia, bet dažnai akims neregima. Paveiksluose, piešiniuose vaizdai dažnai daugiasluoksniai, primenantys vizijas, ar ne iki galo išsakytas užuominas.
„Mano darbai - juos lyg iš rūko traukiu. Po gabalėlį, po sluoksnį… Vaizdai popieriuje ryškėja lėtai. Brūkšnelis, linija, tonas, stipresnis ar silpnesnis pieštuko paspaudimas... viskas čia svarbu. Kūrybos procesas reikalauja vis iš naujo sugrįžti, išbūti, pamatyti, ko nemačiau anksčiau. Tai tarsi būties atspaudai manyje, kuriems išryškėti popieriuje reikia laiko. Mano užduotis - ištraukti juos iš tamsos į šviesą, padaryti bent šiek tiek daugiau regimus.”