Rytas VII

Technika: Akrilas - drobė
Dydis: 40x50 cm
230,00 €
Su mokesčiais
Rekomenduoja laimingi klientai
Kainos siūlymas
Paprašyti daugiau kūrinio nuotraukų

Aprašymas

Kūrinio ID - 38690

Pristatymas

Lietuvoje paveikslus atveža kurjerių kompanija ir tai užtrunka 2-5 darbo dienas. Jeigu reikia paveikslo greičiau, susisiekite su mumis - rasime greitesnį sprendimą! Jeigu nenorite mokėti už siuntimą, paveikslus galite atsiimti mūsų galerijose Kaune arba Vilniuje.

Meno kūriniai yra vienetiniai, todėl būtinai prieš atvykdami pasiskambinkite ir įsitikinkite, kad jūsų užsakymas paruoštas.

Jeigu siunčiate paveikslą ne į Europos Sąjungą, Jūsų valstybė gali priskaičiuoti papildomą importo mokestį. Tokiu atveju, už importo mokesčio susimokėjimą yra atsakingas gavėjas.

Grąžinimas

Taip, paveikslus grąžinti galima! Mūsų pagrindinis tikslas - padėti surasti Jums tą vienintelį meno kūrinį, kuris tikrai patinka ir tinka - juk tai yra daiktas, kuris puoš namus ilgą laiką, o galiausiai bus perduodamas ir ateities kartoms.

Nors pagal įstatymą meno kūrinių grąžinti negalima (tam reikalingas pardavėjo sutikimas), nesijaudinkite - jei suabejojote praėjus ne daugiau negu 30 dienų nuo meno kūrinio įsigyjimo datos, susisiekite su mumis - priimsime kūrinį atgal ir grąžinsime pinigus arba pasiūlysime išsirinkti kitą iš mūsų meno platformos!

"Teptukas, drobė, dažai - geriausi draugai, padedantys keliauti ten, kur dar niekas nebuvo. Atiduodi save, savo mintis, svajones tapybos džiaugsmui. Pasineri į nepaprastą spalvų, kartais ir garsų pasaulį. Viskas, kas paliečia sielą, atsispindi paveiksluose. Norėčiau, kad visiems nors trumpam pažvelgusiems į mano darbelius viduje įsižiebtų ramybės, džiaugsmo ir vilties švieselė," - apie savo kūrybą pasakoja dailininkė.

Iš tiesų, Rasos kūrybos pagrindas - šviesa. Autorei įdomu, kaip šviesa mirga pievų žolynuose, kaip sutviska lūžtančių bangų paviršiuje. Nesutapimas, kad visuose autorės kūriniuose giedras ir šviesus. Dangaus žydruma su gamtos žaluma ir saulės geltoniu paveiksluose kuria gaivos įspūdį. Autorei stengiantis užfikstuoti šviesos žaismą, mirgėjimą ir virpėjimą peizažai neretai pakrypsta į abstrakciją.