Kauno senamiestis

Technika: Aliejus - drobė
Dydis: 120x80 cm
375,00 €
Su mokesčiais
Rekomenduoja laimingi klientai
Kainos siūlymas
Paprašyti daugiau kūrinio nuotraukų

Pristatymas

Lietuvoje paveikslus atveža kurjerių kompanija ir tai užtrunka 2-3 darbo dienas po išsiuntimo. Jeigu reikia paveikslo greičiau, susisiekite su mumis - rasime greitesnį sprendimą! Jeigu nenorite mokėti už siuntimą, paveikslus galite atsiimti mūsų galerijose Kaune arba Vilniuje.

Meno kūriniai yra vienetiniai, todėl būtinai prieš atvykdami pasiskambinkite ir įsitikinkite, kad jūsų užsakymas paruoštas. Jeigu siunčiate paveikslą ne į Europos Sąjungą, Jūsų valstybė gali priskaičiuoti papildomą importo mokestį. Tokiu atveju, už importo mokesčio susimokėjimą yra atsakingas gavėjas. Paveikslus siunčiame į visą pasaulį! Apie siuntimą į Europos Sąjungos ir užsienio šalis skaitykite ČIA.

Grąžinimas

Taip, paveikslus grąžinti galima! Mūsų pagrindinis tikslas - padėti surasti Jums tą vienintelį meno kūrinį, kuris tikrai patinka ir tinka - juk tai yra daiktas, kuris puoš namus ilgą laiką, o galiausiai bus perduodamas ir ateities kartoms.

Nors pagal įstatymą meno kūrinių grąžinti negalima (tam reikalingas pardavėjo sutikimas), nesijaudinkite - jei suabejojote praėjus ne daugiau negu 30 dienų nuo meno kūrinio įsigyjimo datos, susisiekite su mumis - priimsime kūrinį atgal ir grąžinsime pinigus arba pasiūlysime išsirinkti kitą iš mūsų meno platformos!

Autorius
Kūrybos kelias prasidėjo Panevėžio dailės mokykloje, kurioje, pagavusi pagreitį, mokslus tęsiau Vilniaus dailės akademijoje. Baigusi interjero dizaino bakalaurą, grįžau į gimtajį miestą, kur savo kūrybines idėjas išreiškiu drobėse bei keramikoje.
Mano tapybos darbai jungia kelias gyvenimo aistras: tai yra architektūra, kelionės ir gamta. Kadangi nenustoju ieškoti naujų aistrų bei išraiškų, mano kūryba tampa dinamiška, kontrastinga, o kartais ir siurreali. Šiuos niuansus prilyginu komercinei reklamai senamiestyje, vieni mato vizualines šiukšles, kiti savotiškus prieskonius.
Tapybos technika remiasi į emociją, laisvę, spontaniškumą, improvizaciją. Man tapyba yra intriga, nes niekada negali nuspėti galutinio rezultato.
Kiti autoriaus kūriniai
Kiti kūriniai iš kategorijos