Grafo Tiškevičiaus rūmai, Palanga

Technika: Aliejus - drobė
Dydis: 70x50 cm
Paruoštas kabinti ant sienos
Rekomenduoja laimingi klientai

Pristatymas

Lietuvoje paveikslus atveža kurjerių kompanija ir tai užtrunka 2-3 darbo dienas po išsiuntimo. Jeigu reikia paveikslo greičiau, susisiekite su mumis - rasime greitesnį sprendimą! Jeigu nenorite mokėti už siuntimą, paveikslus galite atsiimti mūsų galerijose Kaune arba Vilniuje.

Meno kūriniai yra vienetiniai, todėl būtinai prieš atvykdami pasiskambinkite ir įsitikinkite, kad jūsų užsakymas paruoštas.

Jeigu siunčiate paveikslą ne į Europos Sąjungą, Jūsų valstybė gali priskaičiuoti papildomą importo mokestį. Tokiu atveju, už importo mokesčio susimokėjimą yra atsakingas gavėjas.

Grąžinimas

Taip, paveikslus grąžinti galima! Mūsų pagrindinis tikslas - padėti surasti Jums tą vienintelį meno kūrinį, kuris tikrai patinka ir tinka - juk tai yra daiktas, kuris puoš namus ilgą laiką, o galiausiai bus perduodamas ir ateities kartoms.

Nors pagal įstatymą meno kūrinių grąžinti negalima (tam reikalingas pardavėjo sutikimas), nesijaudinkite - jei suabejojote praėjus ne daugiau negu 30 dienų nuo meno kūrinio įsigyjimo datos, susisiekite su mumis - priimsime kūrinį atgal ir grąžinsime pinigus arba pasiūlysime išsirinkti kitą iš mūsų meno platformos!

Kūrinys interjere
Mastelis:

1cm = 14,5cm

Pakeisti paveikslo dydį
Pakeisti kambarį
Įkelti savo kambarį
Pagalba

Pristatau jums savo aliejinės tapybos darbus. Žaidžiu šviesos atspindžiais, subtiliais atspalviais. Realistinės tapybos pobūdis leidžia išgryninti akademinio piešimo teikiamus privalumus – žiūrovui priimtiną šilumą, natūralumą, gamtos gyvastį.

Džiaugiuosi galėdama į rankas paimti teptuką – rodos, pats Aukščiausiasis tada su manimi. Tapau, nes noriu pasakyti tapybos kalba tai, kas tūno viduje, ką mato sielos akys. Tai nepavaldus žmogui, nežemiškas grožis, oro virpėjimas, saulės spindulys vandenyje, jūros galia, gėlių kuždesiai, tobula žmogaus kūno estetika, ir tas tyras vaikas kiekvieno sieloje. Noriu akimirkai sustabdyti visatos kveptelėjimą, absoliučią harmoniją ir ja pasidalinti. Niekam iš mūsų nelemta pasiekti Kūrėjo tobulumo, bet prisiliesti prie kūrybos mums duota.

Meditacijomis išmokusi nuraminti protą matau spalvas, kokių nebūna dailininko paletėje. Daiktai, supantis pasaulis tampa matomi atomų ir molekulių lygmenyje. Tada suprantu, kokia didinga yra visata, teikianti galimybę tapti vieniu su visais.

Savo pirmąja mokytoja vadinu menotyrininkę tapytoją Henriką Savičianskaitę. Ši pažintis paskatino imtis teptuko. Toliau gilinau žinias Antano Martinaičio dailės mokykloje pas destytojus Andrių Valių, Antaną Obcarską, Gražiną Kuprevičienę – jaučiausi patekusi tarp savų. Akademinio piešimo mokiausi pas profesorių Praną Griušį, Gintarą Zubrį, Antaną Obcarską. Nuo 2012 m. esu Lietuvos tautodailininkų sąjungos narė, rengiu personalines parodas, dalyvauju bendrose menininkų parodose bei konkursuose. 

 Autorius yra Lietuvos Tautodailininkų Sąjungos narys

Autorius yra Lietuvos Tautodailininkų Sąjungos narys