Mūza

Technika: Akrilas - drobė
Dydis: 70x100 cm
735,00 €

Mokėkite iš karto, arba 4 įmokas po 183,75 €

Su mokesčiais
Paruoštas kabinti ant sienos
Rekomenduoja laimingi klientai
Kainos siūlymas
Paprašyti daugiau kūrinio nuotraukų

Aprašymas

Tai paveikslas apie Kūrybą (Mūzą), kuri tarsi stilizuotas centrinės kompozicijos kryžius apjungia dvi gyvenimo ašis - horizontalią (simbolizuojančią materiją) ir vertikalią (simbolizuojančią ryšį su Kosmosu ir Šaltiniu). Taip per Kūrybą sujungiame dangų su žeme...

Pristatymas

Lietuvoje paveikslus atveža kurjerių kompanija ir tai užtrunka 2-3 darbo dienas po išsiuntimo. Jeigu reikia paveikslo greičiau, susisiekite su mumis - rasime greitesnį sprendimą! Jeigu nenorite mokėti už siuntimą, paveikslus galite atsiimti mūsų galerijose Kaune arba Vilniuje.

Meno kūriniai yra vienetiniai, todėl būtinai prieš atvykdami pasiskambinkite ir įsitikinkite, kad jūsų užsakymas paruoštas. Jeigu siunčiate paveikslą ne į Europos Sąjungą, Jūsų valstybė gali priskaičiuoti papildomą importo mokestį. Tokiu atveju, už importo mokesčio susimokėjimą yra atsakingas gavėjas. Paveikslus siunčiame į visą pasaulį! Apie siuntimą į Europos Sąjungos ir užsienio šalis skaitykite ČIA.

Grąžinimas

Taip, paveikslus grąžinti galima! Mūsų pagrindinis tikslas - padėti surasti Jums tą vienintelį meno kūrinį, kuris tikrai patinka ir tinka - juk tai yra daiktas, kuris puoš namus ilgą laiką, o galiausiai bus perduodamas ir ateities kartoms.

Nors pagal įstatymą meno kūrinių grąžinti negalima (tam reikalingas pardavėjo sutikimas), nesijaudinkite - jei suabejojote praėjus ne daugiau negu 30 dienų nuo meno kūrinio įsigyjimo datos, susisiekite su mumis - priimsime kūrinį atgal ir grąžinsime pinigus arba pasiūlysime išsirinkti kitą iš mūsų meno platformos!

Mamos dailininkės dėka visą vaikystę lydėjo aliejinių dažų kvapas, o su juo atėjo ir polinkis kūrybai. Tapydama dalyvauju stebuklingame procese, kuris vienu metu yra ir mano terapija, ir meditacija, ir laikas, kai tampu ryšininku tarp Menininko viršuje ir drobės po mano rankomis.

Visi mano tapybos darbai gimsta meditacijose ir su mantromis, kurioms padedant papildomai „įrašau“ į kūrinį pozityvią energinę programą , skleidžiančią ramybę, įkvėpimą, o, svarbiausia – nuolat spinduliuojančią besąlyginę meilę. Tikiu, kad mano paveikslai ne tik perteikia gerą energiją savo šeimininkams, bet ir dėl savo spalvingos gamos bei abstrakčių, dinamiškų formų yra puikiai pritaikomi kaip modernaus interjero detalės, puošiančios namus.

Kiti autoriaus kūriniai
Kiti kūriniai iš kategorijos