Bambukas

Technika: Tušas ant tradicinės spalvos xuan popieriaus. Užmontuota ant xuan popieriaus.
168,00 €
Su mokesčiais
Rekomenduoja laimingi klientai
Kainos siūlymas
Paprašyti daugiau kūrinio nuotraukų

Pristatymas

Lietuvoje paveikslus atveža kurjerių kompanija ir tai užtrunka 2-3 darbo dienas po išsiuntimo. Jeigu reikia paveikslo greičiau, susisiekite su mumis - rasime greitesnį sprendimą! Jeigu nenorite mokėti už siuntimą, paveikslus galite atsiimti mūsų galerijose Kaune arba Vilniuje.

Meno kūriniai yra vienetiniai, todėl būtinai prieš atvykdami pasiskambinkite ir įsitikinkite, kad jūsų užsakymas paruoštas.

Jeigu siunčiate paveikslą ne į Europos Sąjungą, Jūsų valstybė gali priskaičiuoti papildomą importo mokestį. Tokiu atveju, už importo mokesčio susimokėjimą yra atsakingas gavėjas.

Grąžinimas

Taip, paveikslus grąžinti galima! Mūsų pagrindinis tikslas - padėti surasti Jums tą vienintelį meno kūrinį, kuris tikrai patinka ir tinka - juk tai yra daiktas, kuris puoš namus ilgą laiką, o galiausiai bus perduodamas ir ateities kartoms.

Nors pagal įstatymą meno kūrinių grąžinti negalima (tam reikalingas pardavėjo sutikimas), nesijaudinkite - jei suabejojote praėjus ne daugiau negu 30 dienų nuo meno kūrinio įsigyjimo datos, susisiekite su mumis - priimsime kūrinį atgal ir grąžinsime pinigus arba pasiūlysime išsirinkti kitą iš mūsų meno platformos!

Autorius

Rytų Azijos tapybos tušu technika yra menininkės Indrės kūrybos pagrindas. Tapyba tušu remiasi tais pačiais estetikos ir technikos principais, kaip ir kaligrafija. Indrę ypatingai žavi Rytų Azijos menas, filosofija, poezija, gamta. 

Harmonija, sąlytis su gamta, paprastumas, minimalizmas, subtilumas - šie Rytų estetikos principai atsispindi Indrės tapyboje. Paveiksluose išlaikomas gražus piešinio ir balto ploto balansas, akis maloniai slysta ekspresyviais, ilgais potėpiais ir lygiai taip pat tyrinėja kruopščiai ištapytas detales. Priešingai nei kitose tapybos rūšyse, čia svarbesnė linija ir dėmė, o ne spalva. Pagal tai, ar ta linija švelni, ar griežta, vientisa ir ilga, ar trumpa, trūksminga, struktūruota, pajuntame, ką vaizduoja ir ką nori pasakyti dailininkė.

Indrė taip pat yra debiutuojanti autorė. 2022 metais ji išleido savo pačios iliustruotą knygelę vaikams „Eido vasara".

Tušas ir akvarelė ant tradicinės spalvos xuan popieriaus. Užmontuota ant xuan popieriaus.

35x29 cm

168,00 €

Tušas ant labai aukštos kokybės Xuan popieriaus. Užmontuota ant Xuan popieriaus.

46x35 cm

249,00 €

Tušas ir šiek tiek akvarelės, tapyta ant labai aukštos kokybės xuan popieriaus. Užmontuota ant xuan popieriaus.

35x46 cm

281,40 €

Tušas ir šiek tiek akvarelės, tapyta ant labai aukštos kokybės xuan popieriaus. Užmontuota ant xuan popieriaus

35x46 cm

220,00 €